Приходько відзначила шкіряне весілля та розповіла, як чоловік її дивує

6 вересня 2016, 13:10

Днями співачка Анастасія Приходько, яка досі не показала обличчя свого чоловіка, відзначила третю річницю сімейного життя.

Про так зване шкіряне весілля артистка написала на сторінці у Facebook.

"Зізнатися чесно, я навіть не знала, що три роки спільного життя називають шкіряним весіллям: вважається, що після трьох років сім'я, як живий організм, обзаводиться шкірою, яка скріплює пару в єдине ціле", - поділилася Настя.

Настя і далі приховує обличчя свого чоловіка від преси

"Для нашої родини це дуже важлива подія, адже за словами психологів для кожної пари найбільш переламними є 3 роки спільного життя, 7 і 11 років. Я рада, що ми з чоловіком пройшли перший рубіж так і не розгубивши своїх почуттів одне до одного", - заявила Приходько.


Приходько вже три роки офіційно заміжня

За три роки Настя так і не розказала, ким є її чоловік Олександр. Відомо лише те, що пара знайома ще зі школи. І от нарешті співачка вирішила пролити трохи світла.

"Мій чоловік бізнесмен. Особисте життя, на те й особисте, щоб ніхто не лазив у нього зі своїми порадами!", - відрізала вона.

Маючи стосунки з Нуріком Кухілавою, Настя не була така потайна

За словами Приходько, вони з чоловіком тривалий час звикали до ритмів життя одне одного.

"Ми багато допомагаємо одне одному, я раджуся з ним, він зі мною. Якщо чоловік їде у справах, або я без нього на гастролях, ми дуже сумуємо. Я як хороша дружина готова йти за ним на край світу, він же любить мене дивувати", - зазначила Настя.

"Пам'ятаю, на 2 дні поїхала до Харкова на зйомки кліпу… Саша не міг поїхати зі мною. і ось, увечері після першого дня зйомок я сиджу в ресторані вечеряю і бачу: по сходах піднімається він. Я була на сьомому небі від щастя, це був найкращий сюрприз, який можна вигадати", - розказала співачка.

Приходько любить, коли чоловік робить сюрпризи

Що ж до святкування річниці, то Настя з чоловіком не робили з цього галасу.

"Ми зняли будинок за містом куди і поїхали святкувати день народження нашої сім'ї. Запросили друзів, правда нікому нічого не стали говорити, потім, ближче до ночі, повідомили з якого приводу зібралися, щоб на цьому не акцентувати увагу, а просто відпочивати і згадувати найяскравіші моменти з життя", - розповіла Приходько.

Нагадаємо, три роки тому 4-го вересня Настя з Олександром розписалися у спортивних костюмах. До цього співачка мала тривалі і бурхливі стосунки з батьком своєї доньки Нани - Нуріком Кухілавою.

Від нинішнього чоловіка Приходько має сина Гордія.

Фото з соцмереж та прес-служби

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів