Руслана влаштувала карпатську експедицію, щоб чоловік її більше хотів

12 вересня 2016, 16:28

Співачка Руслана поділилася, чим річна карпатське експедиція допомагає їй окрім творчості.

Як виявилося, артистка подалася у гори ще й задля того, аби чоловік її більше хотів.

Про це Руслана відверто заявила у програмі "Світське життя".

Як відомо, влітку співачка розпочала експеримент – експедицію високо у Карпатах, яка триватиме рік із перервами. На запитання, як до цього поставився її чоловік Олександр Ксенофонтов, Руслана сказала:


"Я була дикою, я дикою і лишаюся. Мені недостатньо студії, мені не подобається працювати у студії, для мене цей "кубик" вже замалий. Тому я вирішила поїхати у Карпати, забрати з собою всі мікрофони, піднятися на найвищі гори".

"Я була дикою, я дикою і лишаюся"

"Я шукаю зараз найбільш сакральні місця, стою там, чекаю вітру та й грозу, і записую у цих умовах свій новий альбом. Кожна жінка мене зараз зрозуміє. Коли кохана людина підходить до вас, обіймає і говорить: "Респект, я тебе кохаю!" - це щось надзвичайне! В мене виросли крила. Питаю: "Саша, то я можу спланувати ще одну експедицію у Карпати? - Звичайно. - Можна рік походу?.....Так!" – розповіла зірка.

Чоловік без проблем дозволив Руслані піти в експедицію

"Протягом всього року я планую бути в Карпатах, звичайно, з перервами. Я не стидаюся сказати на камеру, що роблю це для того, щоб мій коханий подивився на мене іншими очима, щоб він в мене ще більше закохався, щоб ще вище підняв мене на руки. Зрештою, щоб він мене хотів ще більше", - зізналася Руслана.

Руслана робить це ще й заради того, аби чоловік подивився на неї іншими очима

Нагадаємо, у Карпатах Руслана встигла зробити багато чого. Зокрема, спробувала ткацтво та облаштувала студію на висоті 1500 метрів.

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів