Ляшко у тренажерці засвітив засмаглі ноги в червоних шортах. ФОТО. ВІДЕО

30 вересня 2016, 10:34

Головний радикал країни Олег Ляшко занепокоївся через зайві кілограми та вперше у житті пішов до спортзалу.

Для ефектного вигляду серед залізних тренажерів Олег Валерійович обрав короткі червоні шортики, які відкрили оку засмаглі та напрочуд гладенькі ноги депутата.

Світлиною себе коханого Ляшко поділився у Facebook та написав, чого раптом згадав про спорт.

"Пішов у спортзал. Давно збирався, але ніяк не міг дійти. Вперше у житті. Старість - не радість, як кажуть. Все життя був стрункий і підтягнутий, хоча нічого навмисно для цього не робив, така от в мене конституція. Була. А це останнім часом трохи роз кабанів", - зізнався політик.


Сексі шорти - запорука вдалого та ефектного тренування

"Певно, вікове, бо спосіб життя не міняється - як працював багато день у день, так і працюю нині. І це вже більше - страшно подумати - тридцяти років", - додав він.

"Багато рухаюсь, люблю прогулянки, особливо із собаками. Рано встаю. З їжі понад усе люблю чорний хліб, хороше сало, солоний огірок, варене яйце. П'ятдесят грам можу випити. І нічого роками не мінялося в цьому плані. Але от прокляті кілограми стали підступно і цинічно підкрадатися і псувати настрій. Може б сам менше звертав увагу. Так весь час тим тролять. Скотиняки", - обурився Ляшко.

Це таким Ляшко був на відпочинку три роки тому

"Тепер ходжу в спортзал трусити зайвий жирок і тягати залізо. Вже було друге тренування. Тяжко, якщо чесно. А ще сів на дієту і їм всякий варений-парений пінопласт. Ех, смаженої картоплі б!" - написав депутат.

Права рука Ляшка Андрій Лозовий навіть виклав відео того, як його бос займається на тренажерах.

До речі, не так давно Ляшко продемонстрував свої танцювальні вміння просто посеред Хрещатика.

Фото та відео з Facebook Ляшка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів