Тодоренко на червоній доріжці в Каннах покривлялася та потанцювала. ВІДЕО

26 травня 2017, 11:16

Здавалося б, співачка і телеведуча Регіна Тодоренка побувала вже майже всюди, але на Каннський кінофестиваль завітала вперше саме цього року.

Причому Регіна не просто пройшлася червоною доріжкою у вечірніх сукнях, вона ще й примудрилася трішки потанцювати.

Світлинами, відео та враженнями Тодоренко поділилася у своєму Instagram.

"Моя перша червона доріжка на Каннському кінофестивалі відбулася! Було дуже хвилююче. Стільки часу я працювала над собою, стільки тижнів вибирала гідну сукню, кілька годин макіяжу і зачіски для того, щоб відчути цю хвилину слави, а після зайти в зал і дивитися церемонію. Але це була дуже яскрава хвилина", - написала Регіна.


Регіна серйозно готувалася до червоної доріжки
А на самому хіднику вже не стримувала емоцій

До речі, співачка пояснила, що потрапила на доріжку у якості амбасадора великої косметичної компанії, яка є партнером Каннського кінофесту багато років.

"Каннський кінофестиваль настільки мене надихнув, що мені захотілося ще більше розвивати свої акторські дані, щоб наступного року обов'язково повернутися сюди, але вже в якості актриси", - зізналася телеведуча.

Канни надихнули Регіну на акторство

Тодоренко примудрилася на червоній доріжці не лише попозувати фотографам, а й потанцювати.

"Мені подобається посміхатися, кривлятися, веселитися і радіти життю! І хто б що не говорив, я буду танцювати на червоній килимовій доріжці, тому що я отримую від цього задоволення! Я не соромлюся давати волю емоціям так само, як це робить Вілл Сміт, а він, до речі, йшов по доріжці пританцьовуючи, голосно викрикуючи і сміючись", - зауважила Регіна.

Регіні подобається кривлятися і радіти життю

Нагадаємо, співачка Злата Огнєвіч цього року теж пройшлася червоною доріжкою у Каннах.

Фото та відео з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів