Седокова: Мама-одиначка – завжди поганий поліцейський

14 серпня 2017, 11:35

Співачка Аня Седокова, котра виховує двох дочок та сина, розказала російському виданню, як непросто бути матір'ю-одиначкою.

Одна з найбільших труднощів, із якими стикається артистка, те, що їй доводиться бути "поганим поліцейським". Та навіть найкращому в світі чоловікові вона не дозволить підвищити голос на свою дитину.

Про це пише сайт OK!

Багатодітна Седокова розказала, як воно, бути мамою-одиначкою

"Мамі одній бути складно. Не фінансово. Я давно звикла утримувати за двох, бути основою. Складно бути одним у полі воїном…", - зізналася Седокова.


Зі слів Анни, під час конфлікту з дитиною вона не має змоги "грізно стати в позу" та пригрозити подзвонити татові.

"Ти б подзвонила, але тобі дзвонити нікому. Ти завжди поганий поліцейський. Тому що хочеш як краще. Не знаходиш правильних слів, знову помиляєшся. Ти завжди недодаєш", - поділилася вона.

Зі слів співачки, їй доводиться бути "поганим поліцейським"

"І щоразу, коли до тебе підходить знайомитися чоловік, ти не думаєш про те, чи хороший він коханець, ти думаєш, чи зможе він полюбити твою дитину. Ти більше не думаєш про себе", - пояснила Седокова.

Неможливо одночасно бути татом і мамою, вважає артистка. На її думку, це як жити з одним оком чи однією рукою – їхня відчутність відчувається завжди.

Седокова написала "мамську" колонку для російського видання

"А ще всі засуджують. Пишуть у коментарях: подивіться на неї, вона знову з тим-то розлучилася. Вона повія. Дітей понароджувала. Її ж мужики кидають. А ти читаєш усе це і думаєш, як же зробити всіх щасливими, але пропускаєшся і припускаєшся цих помилок", - зазначила співачка.

"Я вічний оптиміст. І все добре буде! Та навіть якщо ти зустрічаєш найкращого чоловіка на планеті, котрий шалено любить тебе і дітей – уже ваших дітей, то все одно ніхто і ніколи не візьме на себе відповідальність бути поганим поліцейським. Буде любити. Буде навчати. Буде розказувати", - сказала Аня.

Аня - вічний оптиміст і вірить, що все буде добре

Та навіть найкращому в світі чоловікові Седокова ніколи не пробачить агресії по відношенню до своїх дітей.

"Але навіть найкращий чоловік, якщо він такий, ніколи не дозволить собі підняти голос на дитину своєї жінки, бо це неправильно, та й я не дозволю. Рвану її захищати, розлучуся з чоловіком і житиму сама до кінця свого життя", - пообіцяла співачка.

"Я зараз візьму себе в руки, ми обидві витремо сльози і будемо щось вирішувати. А потім я говоритиму, домовлятимусь, питиму заспокійливе, знову збиратимуся з силами, забуватиму і йтиму далі. Та як же це до дідька складно, пише вам ваш вічний поганий поліцейський – мама-одиначка", - зазналася вона.

На завершення своєї колонки Седокова підкреслила, що її не потрібно жаліти, що вона сильна і справляється – як і сотні тисяч мам, котрі виростили дітей без тат.

Як відомо, свою старшу доньку Аліну Аня народила від футболіста Валентина Белькевича, який пішов із життя в 2014-му, а Моніку - від бізнесмена Максима Чернявського. У квітні ж співачка народила дочкам братика. Хто тато малюка – досі таємниця, але є дві кандидатури: співак Анатолій Цой та російський багатій Артем Комаров.

Фото з Instagram та Facebook Седокової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів