Вольнова показалася у білих дредах і похвалилася дочкою-моделлю. ФОТО

Вівторок, 14 листопада 2017, 15:48

Телеведуча і світська діва Світлана Вольнова продовжує експериментувати.

Нещодавно вона приміряла новий образ – зробила довгі білосніжні дреди.

Таку нетривіальну зачіску Вольнова обрала для зйомки свого інтерв’ю з безхатченком у рамках одного проекту.

 Світлані начепили білі дреди

У своєму Instagram Світлана запитала прихильників, як їй краще – з короткою стрижкою чи з дредами. Судячи з коментарів, далеко не всі фанати Свєти готові сприймати її з такими радикальними змінами.

А вам якою Вольнова подобається більше?

А ще Вольнова у Facebook показала свою дорослу дочку Аннет.

"Пишаюся нею перед своїми друзями, ось така вона у мене: розумна, красива, талановита. Періодично вчить мене життю. А я, до речі, прислухаюся. Аннет добре пише, працює моделлю по всьому світу, володіє гарними організаторськими здібностями. Англійска - її друга мова, у 12 років вона вперше поїхала у мовний табір на літо в Кембридж, 10 і 11 клас закінчувала вже в коледжі в Брайтоні (Англія)" - написала Світлана.

 Світлана рідко каже про дочку Аннет, але дуже нею пишається

"Вона вже побувала в 32 країнах світу. Вміє швидко знаходити мову з усіма і вміє подобатися. Іноді ми з нею сваримося, але це буває рідко. З батьком своїм Аннет не спілкується, на жаль. Але зате спілкується зі своїм прийомним американським татом, за яким я була заміжня. Я рада, що вони підтримують досі теплі стосунки", - зауважила Вольнова.

 Дівчина працює моделлю та знімається по всьому світу

Світлана також пояснила, чому так рідко згадує про доньку. Мовляв, колись давно фотозйомку Аннет відмовилися публікувати в одному відомому глянці, коли дізналися, чия це донька.

 До мами в гості теж навідується

"Відтоді про Аннет знає лише вузьке коло перевірених людей. Моїм переконанням завжди було те, що людині публічній своє особисте життя напоказ виставляти не можна..." - зазначила Вольнова.

 В Аннет мамин колір очей
 
 
 Алкойога у виконанні доньки Вольнової
 
 Аннет навіть губи складає, як її мама

Фото з Instagram та Facebook


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів