Вольнова хоче Новий рік у готелі, де був "Секс і місто"

20 грудня 2010, 13:42

Світська діва Світлана Вольнова не радить святкувати Новий рік далеко від рідної домівки. Сама шоувумен, яка змінює колір волосся від білявого до рудого і назад, мріє зустріти 2011-ий рік у Парижі і з дочкою.

Дочка телеведучої Аннет, яка вже багато років працює моделлю на Заході.

"Вона досі працює моделлю. Донька вже об'їздила весь світ. А ще вона пише дуже цікаві сценарії, і хоче спробувати себе в акторському ремеслі у Голлівуді. Загалом, я можу сказати, що дівчина щосили намагається сама побудувати своє життя", - хвалиться успіхами доньки Вольнова "E-motion".

Свою кровинку Світлана називає молодцем - самостійною, успішною й забезпеченою дівчиною.


"А мама це, природно, той плацдарм, який завжди підтримає", - додає телеведуча.

Вольнова чи не вперше розповіла про свою дочку

За словами Вольнової, її Аннет вже сама заробила собі "на те, щоб знімати квартиру в Нью-Йорку, нормально одягатися, купувати якісні продукти і витрачати гроші на різні розваги з друзями".

"А що стосується її захоплень, то я усіляко підтримую ці експерименти. Адже я знаю: що більше людина в цьому житті зробить сама, то швидше вона досягне результату. Постійні інвестиції в людину роблять її слабкою й беззахисною", - впевнена Вольнова.

Як зауважує столична любителька гламуру й ефектності, її Аннет нині працює в Гонконгу, а живе у Нью-Йорку. Тому мати й дочка спілкуються щодня, а от бачаться, на жаль, рідко:

"Я з нею зідзвонююся або по скайпу спілкуюся щодня, хоч в якій би частині земної кулі вона була".

Свєта з дочкою конектяться по скайпу або по телефону

"Як і будь-яка мама, я хотіла б, щоб дочка була поруч. Та річ у тім, що дочка хоче жити і працювати у Нью-Йорку. Мені ця ідея теж подобається, і я повністю її в цьому підтримую. Я хочу, щоб вона вступила до Колумбійського університету", - ділиться сподіваннями Світлана.

До речі, Новий рік Вольнова воліла б відсвяткувати саме з дочкою.

"Я дуже хотіла б поїхати до Парижа. Взяла б дочку Аннет і поїхала б на кілька днів у свій улюблений готель Plaza. До речі, в цьому готелі знімалися епізоди фільму "Секс і місто", - розповідає тусовщиця.

Власне, як каже Світлана, Новий рік вона святкувала за кордоном протягом семи років.

Світлана мріє про Новий рік з дочкою у Парижі

"Але, чесно кажучи, я нікому не раджу зустрічати свято десь далеко від рідної країни. Незважаючи на веселощі, які пропонують європейські столиці, ти все одно відчуваєш смуток і самотність", - додає Вольнова.

Фото "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів