Ярославський про іменинницю-жінку: Ця дупа, ці ноги – кому це може не сподобатися?

6 грудня 2017, 12:11

Харківський олігарх Олександр Ярославський нещодавно влаштував грандіозне святкування 30-річчя своєї дружини Марини.

У найдорожчому готелі міста, прикрашеному білими тюльпанами, відбулася біла вечірка, на яку сама іменинниця прийшла не в білому.

Марина для свого ювілею обрала блискучу прозору сукню.

Ярославський не став казати, що подарував дружині, окрім грандіозного свята

На запитання Катерини Осадчої для "Світського життя" чи не проти він, щоб дружина носила подібні вбрання, Ярославський сказав:


"Кому це все може не сподобатися? Ця дупа, ці ноги – все! Я це все обожнюю… Я вмираю від цього!".

Ярославський обожнює "дупу" своєї жінки
Деякі гості теж знехтували білим дрес-кодом, але іменинниця вразила найбільше

"Білий - мій улюблений колір. Звісно, я хотіла прийти у білій сукні, але нічого не підійшло. Придбала цю сукню напередодні, показала чоловіку, він сказав: "Бомба, надягай! Мені подобається", - розказала Марина про свій вибір.

"…Коли є фігура - можна показати", - додала вона.

Чому б не показати фігуру - подумала Марина і показала

Осадча також поцікавилася в 58-річного Ярославського, яким чином він тримає себе у формі та які процедури краси робить. Але багатій віджартувався, мовляв, нащо видавати свої секрети конкурентам.

Ярославський не став розказувати про секрети своєї молодості
Ярославські разом вже понад 7 років

Також телеведуча спитала в Марини, чи не ревнує вона чоловіка до інших жінок, адже він входить до найбагатших людей зі списку "Forbes", і навколо багато охочих зайняти її місце.

"Я взагалі не ревнива. Звісно, як будь-яка жінка, я буду відстоювати своє місце під сонцем, своїх дітей, родину і ніколи не дам її нікому ображати. Але ти живеш з людиною, а не з якимось "форбсом", чи з грішми. Ти маєш отримувати від людини задоволення, кохати її, вона має щодня тебе радувати, щоб тобі добре було з нею пройтися, посміятися, виховувати дітей. Бо все це життя за розрахунком - не тримається довше кількох років", - поділилася жінка.

Діти теж привітали маму з днем народження зі сцени

Марина, як відомо, колишня модель та королева краси. Але зараз вона знімається лише для свого задоволення. На запитання, чи не збирається вона повернутися до роботи моделі, дружина Ярославського сказала:

"Зараз я це роблю для себе, бо як любила це, так і люблю. Якщо будуть якісь пропозиції, і мій чоловік мені дозволить, я б із задоволенням щось би зробила. А в майбутньому хотіла б отримати ще одну освіту, не пов’язану з модельним бізнесом. Можливо, економічну, яка б стала в нагоді у житті".

У 30 років Марина замислилася про другу освіту
Для вечірки дружини Ярославський розкошелився на Олю Полякову
Саме там співачка розказала Осадчій про плани на зимовий відпочинок

Нагадаємо, вперше свою вдвічі молодшу жінку харківський олігарх вивів у люди ще у 2010-му році. Подружжя, як відомо, виховує трьох спільних дітей.

Стоп-кадри з відео "1+1"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів