Дружина Ярославського у Давосі розповіла про виховання дітей та Новий рік на 150 осіб

25 січня 2016, 14:26

Один з найбагатших бізнесменів країни і друг російського олігарха Романа Абрамовича Олександр Ярославський завітав на економічний форум у Давосі разом зі своєї молодшою на 29 років дружиною Мариною Свентицькою.

Вони разом відвідували заходи форуму, фотографувалися з відомими гостями, а потім ще й розповіли "Українській правді" деякі подробиці свого сімейного життя.

Подружжя на форумі у Давосі сфотографувалося з колишнім польським президентом Олександром Квасневським

Так, наприклад, Свентицька ексклюзивно поділилася новорічними світлинами та розказала про грандіозне свято, яке вони з чоловіком влаштували.

"У Харкові ми з чоловіком зібрали багато гостей – понад 150 осіб. Були родичі з обох сторін, друзі дитинства чоловіка, його багаторічні партнери, вже теж практично друзі. Багато хто спеціально прилетіли з різних країн, щоб провести новорічну ніч разом з нами", - розповіла колишня королева краси Харкова.


Саме ТаблоIDу Ярославські вперше показали трьох спільних дітей - Вову, Катю та Віку
Новий рік харківський олігарх зустрів вечіркою на 150 осіб

До речі, Ярославський частенько бере з собою дружину на різні світові заходи. Марина вже звикла до постійних подорожей.

"Оскільки у чоловіка бізнес в різних країнах, ми живемо дуже мобільно, багато пересуваємося, дивимося різні міста і країни, ходимо на вистави, концерти", - зазначила довгонога брюнетка.

З Ричардом Бренсоном Ярославські теж зробили фото на пам'ять

На запитання про те, хто опікується її зовнішнім виглядом та стилем, Марина зауважила:

"Не обов'язково бути клієнтом професійного стиліста, я покладаюся тільки на себе. Мій головний критик – чоловік. у нього, на мою думку, бездоганний смак".

56-річний Ярославський та його 27-річна дружина виховують вже трьох спільних дітей – 7-річного Володимира, 5-річну Катерину та півторарічну Вікторію.

Щасливий татко з донечкою Катериною. До речі, олігарх також має двох дітей від попереднього шлюбу

"Ми з чоловіком намагаємося виховувати наших дітей добрими і порядними. Я багато читаю про дитячу психологію. І отримані знання намагаюся відразу використовувати в процесі виховання", - зізналася дружина харківського олігарха.

"Вчимо наших дітей різних мов, робимо все, щоб вони отримали конкурентоспроможну освіту і впевнено почувалися надалі в дорослому житті. А ще даємо зрозуміти, що татів успіх - це татів успіх, і вони матимуть самі поборотися за місце під сонцем, - показати, на що здатні. Щоб ми як батьки могли ними пишатися", - зауважила жінка.

Для Марини чоловік - найголовніший стиліст і критик

Нагадаємо, вперше свою молоду дружину Ярославський показав ще у 2010-му році. Пізнеші бізнесмен розповідав, що любить довгоногих, але розумних жінок.

Фото надані Мариною Ярославською, фото ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів