Баба Яга та зайці: Винник, Лобода, Monatik та інші розказали, ким були на ялинках

29 грудня 2017, 10:42

Одним із найперших сценічних образів кумира українських жінок Олега Винника виявилася Баба Яга, яку він зіграв на на новорічному святі у дитсадочку. А от Ані Лорак у дитинстві переграла чи не всіх казкових красунь.

Спогадами про це зірки поділилилися з телеканалом "Інтер".

"На одному з новорічних ранків у садочку я була Сніжною королевою. Вбрання робила моя мама - зі штор та друзок ялинкових іграшок, котрі вона клеїла "Супермоментом" на сукню. В той час у нас не було можливості купити нову сукню. Тому ми з мамою організували вдома такий швейний цех. І упродовж тижня пошили прекрасне вбрання блакитного кольору і зробили корону. Досі, коли я дивлюся на фотографії того ранку, всміхаюся, бо пам'ятаю, скільки праці мама вклала в це вбрання. Але вбрання вийшло гідне", - пригадала Світлана Лобода.

Свєта в садочку була Сніговою королевою

"Добре пам'ятаю, як на один із Нових років я став Бабою Ягою! Таку роль довірили мені вихователі дитсадку. Досі не розумію, чому саме цей образ?", - поділився Олег Винник.


Як вам така Баба Яга?

А от Дмитро Монатік та Віталій Козловський ще в дитинстві були "колегами" - зайчиками.

"Я був Зайцем. Але не звичайним Зайцем, не таким, як усі - з вухами на голові та хвостиком позаду. В мене був червоний комбінезон, в котрому лямки виконували функцію вух. Тобто обійшлося без усіх цих хвостиків, шапочок із вушками. Мої батьки мене пощадили", - зі сміхом розказав Monatik.

Маленький Діма грав звірятко

ам'ятаю, якось у дитячому садку я був Зайчиком. Усім Зайчикам сказали прийти на ранок у костюмах із хвостиком. Іншим дітям батьки зробили хвостики з маленьких помпончиків. А мені сестра пришила великий довгий хвіст - лисячий чи щось подібне. І я був Зайчиком із велетенським хвостом. Але знаєте, я не боюся виглядати кумедно, ставлюся до себе з самоіронією. Зараз я можу надягти буд-який новорічний костюм, і чим смішніше - тим краще", - заявив Козловський.

Зайчик виріс...

Оперний співак Володимир Гришко в дитинстві був маленьким Дідом Морозом. Він і досі вважає його найкращим новорічним персонажем, адже він дарує подарунки, тепло та радість.

А співачка Ані Лорак досі вірить у дива, але тепер їх для неї робить не Дід Мороз, а коханий чоловік Мурат.

"Ой, ким я лише не була на новорічних ранках в садку і в школі: і Принцесою, і Червоною шапочкою, і Сніжинкою, і Мальвіною, і Попелюшкою! Вважаю, що всі ми родом із дитинства. Я досі вірю в дива! І завжди чекаю, що в Новий рік обов'язково здійсняться мрії. І, може, не Дід Мороз, але мій чоловік обов'язково принесе подарунок під ялинку", - поділилася Лорак.

Ані Лорак не припиняє вірити в дива

Нагадаємо, днями Кароліна зворушила своїх шанувальників дитячими фото. А Ірина Білик загадала фото-загадку, запропонувавши знайти її на груповій світлині з дитсадку.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів