"Снігуронька" Вірастюк посвітив ніжками і допитав Винника. ВІДЕО

Понеділок, 18 грудня 2017, 11:03

Тим, хто цього року був неслухняним хлопчиком або дівчинкою, варто чимшвидше почати виправляти свою поведінку. Адже Дід Мороз цього року може прийти до них не сам, а з такою Снігуронькою, як Василь Вірастюк.

У довгокосу кралю стронгмен перевтілився під час зйомок гумористичної програми. І "під гарячу руку" цій кралі трапився кумир українських жіночок Олег Винник.

"Таке трапляється раз у житті! Відверта розмова з улюбленцем жінок... І це не Чак Норріс, це Олег Винник", - анонсував Василь на своїй сторінці в Facebook.

Вірастюк мав намір розпитати Винника, де той тренується, де живе, на яких базарах чи в яких супермаркетах купляє собі їсти.

Снігуронька і Винники 

Та єдине зізнання, яке спортсмен видушив зі співака у ході "допиту" - це те, що Олег народився в 1973-му році. Власне, балакуча "Снігуронька" сама не давала Виннику й слова вставити.

 Коли ти - Снігуронька, але настрій не дуже
 Вірастюк із зірками естради та КВН знялися у святковому гумористичному шоу
А ви цього року були чемні? 
 Дідом Морозом до пари Вірастюку став Євген Сморигін 

Нагадаємо, в листопаді Вірастюк разом зі співачкою Вірою Брежнєвою взяли участь у естафеті олімпійського вогню в Південній Кореї. А заразом з'ясували, хто кращий - Василь або Дмитро Монатік.

Фото та відео з Facebook Вірастюка


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів