Окунська розказала про трансформації доньки-красуні. ФОТО

15 лютого 2018, 13:01

Екс-дружина депутата Сергія Власенка Наталія Окунська знову похвалилася старшою донькою Машею та розповіла про зовнішні трансформації дівчини.

За словами Наталі, Марія, яка від природи має розкішне довге волосся, почала експериментувати з зачіскою, довжиною та кольором, чим шокувала свою матусю.

Тож Окунська вирішила поділитися у мережі своїми переживаннями з приводу змін зовнішності дочки.

"Ні для кого не секрет, що вік дитини 13-16 років - це те ще випробування для батьків. Юнацький максималізм, помножений на гормональний переворот. Зазвичай в симбіозі з іспитами і першими почуттями. Ніколи не знаєш, з якого боку підійти до своєї дитини, щоб не порушити крихку грань, не перегнути, не переламати, інакше можна отримати височенний паркан на все життя", - почала Наталя.


Не так давно Окунська вже хвалилася обома дорослими донями

"Коли ми переїхали в Париж, у моїй Маші була коса майже до колін... На всі її прохання обрізати - я відмовляла. Звичайно, я їх часто підрізала, але Маші цього було мало. Мені здавалося, що таке волосся - гріх коротко обрізати. Я помилялася", - згадала Окунська.

Така коса була у Маші в 11 років

"І ось настав день, коли Маша взяла ножиці і перетворила свою косу в каре до вух. Не передати словами мій шок. Скандал був знатний. Трохи пізніше - кривий чубчик на пів лоба. Напруга зростала. Характер на характер. Я не розуміла, що робити далі.. Тупик. Моє почуття прекрасного відмовлялося це приймати", - поділилася мама Наталя.

Фото дівчини з каре та зеленим волоссям у мережу Окунська не викладала

"Далі - пергідрольние апокаліпсис кольору новонародженої курки. Сили обурюватися у мене закінчувалися. Волосся Маші ламалося, відпадало і всім своїм виглядом показувало, що йому уже вистачить, але Маша вирішила не зупинятися. Апофеозом цього перукарського трешу став яскраво-зелений колір волосся зі словами "через пару місяців він змиється". Пару місяців цей колір перед очима не витримали б навіть наші коти", - зізналася Окунська.

Зараз Маша виглядає так

До слова, сама Наталія теж змінилася. Вона тепер не зафарбовує власну сивину.

А Окунська зараз така

Нагадаємо, якось Наталя розказувала, як у Парижі важила 39 кіло та виводила воші.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів