Окунська починає нове життя у Парижі

4 грудня 2014, 11:51

Проживши у Парижі два місяці разом з дітьми, екс-дружина депутата Сергія Власенка Наталія Окунська вирішила там залишитися.

Як відомо, раніше багатостраждальна мати попросила політичного притулку у Франції.

Про початок нового життя Наталя повідомила на сторінці у Facebook.

"…У мене нове життя. Далеко від Батьківщини, виразніше розумієш, що важливо, а що - ні. І сумуєш тільки по тому, що по-справжньому цінуєш. Все зайве відпадає саме", - написала Окунська.


А все почалося з простої подорожі да Парижа разом з дітьми

"2 місяці життя в Парижі показали, хто здатен радіти і хто - допомагати. Хто зловтішається. По кому я сумую і без кого не можу. Хто сумує за мною. Хто зник. Таку ситуацію для ідентифікації людей ніколи в житті не створиш штучно, в неї потрібно потрапити", - розчулилася Наталя.

"Я сильно зросла за цей час, тому тепер для мене важливе спілкування тільки з близькими по духу людьми. Зараз я неминуче вливаюся у щось нове, але не перестаю цінувати те, що було… Скаржитися мені нема на що, а ділитися радістю нового життя хочеться без ЗМІ, тролів і масовки. У мене немає бажання з Франції комусь щось доводити в Україні", - заявила вона.

Наталя налаштована доволі оптимістично. Як і завжди...

"Життя триває. І я люблю його з кожним роком все більше! Спасибі всім, хто залишиться зі мною", - резюмувала Окунська.

Нагадаємо, раніше екс-дружина Власенка відмовилася казати про те, на які кошти живе у недешевому Парижі разом з чотирма дітьми.

Фото з Instagram та Facebook Окунської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів