Окунська згадала, як у Парижі виводила воші та важила 39 кіло

9 жовтня 2017, 11:18

Колишня дружина депутата Сергія Власенка Наталія Окунська вперше за три роки життя у Парижі розказала, через що їй з дітьми довелося пройти.

З нагоди третьої річниці свого перебування у Франції багатодітна мати написала великий пост у Facebook, в якому згадала, як важила 39 кілограмів та виводила воші.

"...Мені ніколи не вистачить слів, щоб описати той жах, який нам довелося пережити, починаючи наше подальше життя в чужій країні. Без грошей, з купою судів і кримінальних справ у двох країнах. Не просто вижити, а з гирями на руках і ногах у вигляді продовження переслідування колишнім", - пише Наталя.

Окунська згадала, як було складно "завойовувати Париж", але так і не розповіла, чим зараз заробляє на життя у Франції

"...Зараз, через 3 роки, залишивши найстрашніше позаду, я можу вже спокійніше говорити про те, що ми пережили. Після цього я більше нічого не боюся. У Франції нас чекали: допомога біженцям 1 євро в день (рівно на 5 днів), 10 метрів кімната на всіх, туалет, душ і кухня - на поверсі з сотнею біженців з Алжиру і Сирії, а по п'ятницях - безкоштовні юшки для нужденних. Мені відразу сказали - тварин роздати. Я навідріз відмовилася, і ми залишилися без соціального житла", - згадує Окунська.


Свою собаку Наталія залишила, незважаючи на складнощі, і жодним чином про це не шкодує

"Кілька місяців поспіль ми займали черги в префектуру з 5 ранку щодня. Потім ходили і відзначалися кожен місяць в призначений день. Після префектури ми виводили вошей. Часто їжі вистачало тільки на дітей, я важила 39 кіло. Кілька разів ми залишалися без даху над головою. І багато-багато нюансів життя біженців. Так ми починали наше нове життя..." - описує Окунська.

Нагадаємо, у липні Окунській вдалося остаточно виграти суд у Власенка.

Пізніше, у вересні, Власенко зустрівся з дочкою у Парижі та пообіцяв відкликати усі позови.

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів