Гарних чоловіків вам у святкову стрічку: обираймо "містера ТаблоID"

8 березня 2018, 09:55

364 дні року на рекламних бігбордах, телеекранах та обкладинках відомих видань красуються переважно жінки – красиві, відомі та сексапільні.

ТаблоID – не виняток, тож один день у році, 8-ме березня ми вирішили присвятити виключно вроді чоловічій.

Брутальність голови соцпартії Іллі Киви, магнетизм танцювальних рухів лідера Радикальної партії Олега Ляшка, томні пози співака Віталія Козловського та непереборні чари усмішки Олега Винника…

Пропонуємо вам проголосувати за того, хто найбільше вартий звання "Містер Секс" на ТаблоID.


Віталій Козловський полюбляє оголюватися в Instagram, і його можна зрозуміти, адже ховати таке м’язисте тіло від дівочих очей – просто гріх. А бонусом він полюбляє постити власні вірші, наприклад, із останнього: "…Есть новые этапы в любых из отношений, и лишь дегенераты не видят изменений".

Між іншим, Козловський досі шукає наречену...

Олег Ляшко – не лише яскрава політична фігура, а й видатний співак у караоке, ще й жінку закружляти в танці вміє. Щоправда, весь цей скарб одноосібно належить його дружині Росіті.

Іще один плюс Олега Ляшка - він любить тваринок

Віталій Кличко визнає, що він "не Цицерон", але й шанувальниці київського мера люблять його зовсім не за красномовство. На Водохреща політик демонстрував підтягнуту фігуру та морозостійкість у крижаних водах Дніпра, а якось показував енергійні танці під Брітні Спірз.

А своїй дружині Кличко-старший ще й на гітарі грає

Володимир Кличко замиловує мережу не лише своєю фігурою, а й силою, яку демонструє в наймиліший спосіб – невтомно тягає на руках свою донечку Кайю Євдокію, неначе вона важить мов та пір'їнка. Але, увага, дівчата, холостяк він лише на папері: із актрисою Хейден Пенетьєрі в них зв'язок міцніший, ніж офіційний шлюб.

Володине серце зайняте його "Дюймовочкою"

Олег Винник - солодкоголосий феномен української естради, якого шанувальниці прозвали "Містером щастя". На сцені він не просто співає, а, з його власних слів, "займається коханням", розриваючи на клапті нові й нові беззахисні жіночі серденька.

Перед чарами Винника не встояла навіть Оля Полякова

Цей список неможливий без головного мачо соцпартії, любителя засмаглих жіночих сідниць Іллі Киви. Йому лише дай змогу продемонструвати свої накачані на тренажерах м’язи. Навіть крижана вода не злякає Киву. А теплий індонезійський дощ лише додасть наснаги для оголення.

К - Кива, Б - брутальність

Шоумен Володимир Зеленський почав нарощувати м’язи лише нещодавно, але вже досяг успіхів. Тепер він веде свій спортивний блог та хизується пресом у соцмережі.

Володимир Зеленський подає приклад роботи над собою

Музикант Сергій Бабкін останнім часом дивує не лише творчими експериментами, а й своїми йога-позами. Разом із дружиною Сніжаною артист удосконалює тіло, душу і свій Instagram.

Сергій Бабкін неперевершений у химерних йога-позах

Фото з соцмереж

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів