Принц Гаррі та Меган Маркл офіційно "дебютували" в статусі подружжя

23 травня 2018, 10:52

Новоспечені герцог та герцогиня Сассекські, тобто принц Гаррі та Меган Маркл уперше з'явилися на офіційному заході в статусі подружжя.

Вони взяли участь в урочистому заході благодійних організацій, патроном яких є принц Чарльз. Зібрання було приурочене до 70-річчя принца Уельського, до якого насправді ще півроку (день народження в Чарльза 14-го листопада).

Меган Маркл вийшла на люди в кремовій сукні Goat вартістю в приблизно 800 доларів. Згідно протоколу, попри теплу погоду, на герцогині були колготки.

Меган Маркл тепер дружина принца

Гаррі виголосив зворушливу промову на честь свого батька. Щоправда, в якийсь момент її безцеремонно перервала бджола, яка взялася атакувати принца, пише The Daily Mail.


Подружжя вперше взяло участь у офіцйному заході

"Перепрошую, ця бджола мене дійсно дістала", - зазначив Гаррі, розсмішивши аудиторію, зокрема свою дружину й мачуху, Каміллу Паркер-Боулз.

"Отже, тату, хоча я знаю, що ти просив, щоби сьогодні говорилося не про тебе, ти маєш мені пробачити, що я тебе не послухаю - як і коли я був молодший. Натомість я прошу всіх присутніх сказати велике спасибі тобі за твою неймовірну роботу, яку ти робиш майже 50 років", - продовжив принц.

70-річчя принца Чарльза почали святкувати наперед

Гаррі підкреслив, що батько завжди був взірцем та натхненням для нього і для Вільяма.

36-річна герцогиня, як годиться, була в колготках та капелюшку

Нагадаємо, саме принц Чарльз відвів Меган Маркл до вівтаря, оскільки її батько так і не приїхав на весілля.

Фото з Twitter Кларенс-хауса

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів