Цирк на дроті: батько Маркл на весілля то їде, то не їде, а непрохані гості вже прибули

16 травня 2018, 11:24

Схоже, Її Величність Єлизавета ІІ зітхне з величезним полегшенням і хильне чарочку чогось антистресового, коли епопея з весіллям її онука, принца Гаррі з Меган Маркл нарешті завершиться. Адже майбутні американські родичі королівської родини щодня підкидають нові й нові сюрпризи.

Так батько нареченої, Томас Маркл, який мав вести Меган до вівтаря 19-го травня, а потім несподівано заявив, що не приїде на весілля, упродовж однієї доби встиг двічі передумати. Він зібрався таки бути присутнім на цій "історичній події", але згодом повідомив, що не прилетить.

Натомість до Лондона вже прибули інші троє родичів Меган Маркл - яких вона не запрошувала і яким навряд чи зрадіє.

Про це пишуть TMZ та FoxNews.


Батько Меган Маркл то їде на доччине весілля, то знову не їде

Як розповів журналістам Томас Маркл, Меган намагалася додзвонитися до нього, а потім надіслала повідомлення, в якому запевнила, що не сердиться на нього за постановочні фото, які він за гроші дозволив зробити папарацці. Зіркова дочка написала, що любить його і тривожиться за його здоров'я.

"Звісно, я поведу її до вівтаря. Це історичний момент. Я би хотів стати частиною історії", - запевнив чоловік.

Одначе вже через кілька годин Томас розказав, що лікарі категорично заборонили йому летіти. На ранок 16-го травня Марклу, котрий нещодавно переніс серцевий напад, призначили операцію зі встановлення стенту. Відтак на весілля він не потрапляє.

Цікаво, як до всієї цієї "санта-барбари" ставиться королева?

Хто ж тоді поведе до вівтаря наречену принца цієї суботи - відповіді на це питання поки нема, але букмекери вже приймають ставки, пише Express.

На їхню думку, скоріше за все, це доведеться зробити майбутній тещі Гаррі, Дорії, й це буде справжня революція в історії королівських весіль. Також є припущення, що роль батька нареченої на церемонії виконає принц Чарльз, що Меган піде до вівтаря сама, що Томас таки прилетить, або що майбутню невістку поведе принц Вільям.

Тим часом, повідомляє TMZ, до Лондона вже прибули неприхані гості: племінник нареченої, Тайлер, його брат, Томас Дулі, а ще їхня мамця, Трейсі Дулі Макрл, колишня дружина Томаса Маркла-молодшого, зведеного брата Меган, того самого, який закликав Гаррі скасувати весілля з його "фальшивкою"-сестрою.

Маркл родичів не запрошувала, але вони приїхали

Ця прекрасна трійця прибула не зі сподіванням, що їх останньої миті включать до списку гостей. У них інші плани: Дулі-Маркли в день весілля будуть спеціальними коментаторами в програмі Good Morning Britain.

Нагадаємо, Томас Маркл-молодший та зведена сестра Меган, Саманта, публічно висловлювали своє обурення тим, що акторка відцуралася від сім'ї та не запросила навіть близьких родичів на своє весілля.

Фото з Facebook королівської родини, прінтскрін з TMZ

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів