Трамп стрівся з Кім, але не Чен Ином: фотожаби на політика й Кардашян

31 травня 2018, 11:10

30-го травня у Білому домі відбулася зустріч президента США Дональда Трампа та реаліті-діви Кім Кардашян. Вони обговорили "тюремну реформу та винесення вироків". Безжальні соцмережі з того сміються і генерують фотожаби.

Насправді привід для візиту Кім до президента був серйозний: доля 63-річної Еліс Мері Джонсон, котра вже понад два десятиліття провела в тюрмі, не маючи права на дострокове звільнення, оскільки засуджена за "наркотичною" статтею. Чи вдалося Кардашян випросити помилування для тєї жінки, невідомо, але сам факт зустрічі та пафос, яким вона була оточена, багато кого повеселив.

 Дональд Трамп зустрівся з Кім Кардашян, щоби поговорити про її форми тюремну реформу

"Прекрасна зустріч з Кім Кардашян сьогодні, говорили про тюремну реформу і винесення вироків", - написав у своєму Twitter Трамп, запостивши фото з гостею.

У мережі жартують, що президент, мабуть, особисто тестував тональний крем бренду Кардашян. А ще до фото домальовують інших несподіваних персонажів, які могли би там опинитися.

"Я на власні очі бачу десяте коло пекла Данте - Дональд Трамп зустрічається з Кім Кардашян, щоби обговорити тюремну реформу", - зазначають у Twitter.

"Хто наступний, Елмер Фадд (герой мультиків, ворог Багза Банні), щоби поговорити з ним про мир на Близькому Сході?", - цікавляться інтернет-користувачі.

Дотепники припускають, що Кім могла би замінити першу леді Меланію, адже дружина президента, котра нещодавно перенесла операцію, досі не з'являється на людях.

"Нарешті відбувся саміт Трамп-Кім", - кепкують у мережі.

"Кім Кардашян приїжджає, не кажи Джеффові Сешнсу, я хочу зробити її новим міністром юстиції та генпрокурором, а ще, ти не бачив Меланію?"

Пильні інтернет-користувачі також звернули увагу на вишивку на штанях Кім. Припускають, що то був якийсь прихований меседж. Серед версій, які висувають у Twitter, слово "пеніс" та "Єнні або Лорел".

Як відомо, Дональд Трамп є дуже активним користувачем Twitter. І нещодавно суд офіційно заборонив йому блокувати користувачів, які йому не подобаються.

Фото з Twitter

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів