Тодоренко на морі показала звабливе декольте й розповіла, як зустріне старість

11 липня 2018, 11:53

Попоївши черешень на дачі під Одесою, телезірка Регіна Тодоренко гайнула на справжній відпочинок на море до Туреччини. Із собою вона прихопила родичок-подружок: маму, тітку і кузину.

Фото цього веселого квартету вона поділилася в Instagram.

Регіна на морі

"Як же круто, коли твої рідні - не просто родичі, а ще і друзі! А ви дружите зі своїми батьками, або все-таки вікова прірва?", - поцікавилася Регіна в своїх підписників.

Доньки-матері на канікулах

Схоже, сама Тодоренко колись стане супер-подружкою і власним онукам, бо судячи з того, як нині планує свою старість зірка, бабця з неї вийде крутезна.


Тодоренко влаштувала рідним відпочинок у Туреччині

"Я люблю тропіки. Тут мені добре жити! Навіть лікар-дерматолог прописав: "вологий тропічний клімат". Якось я прийшла до лікарі з питанням: "чому в мене суха шкіра, і я постійно линяю як ігуана". Відповідь проста - клімат не підходить. Треба їхати жити на моря! Колись я так обов'язково зроблю, буду старою бабцею-серферкою, що живе на красивій віллі на Балі", - пообіцяла Регіна.

Бабця Регіна житиме на Балі

Нагадаємо, торік Тодоренко зізналася, що хоче заміж і дітей. Як відомо, 28-річній красуні закидають роман із російським співаком.

Фото з Instagram Тодоренко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів