Лозовий розказав, що у "сибарита" Ляшка "патологічно величезне"

13 серпня 2018, 11:06

Депутат Радикальної партії Андрій Лозовий, певно, вважає, що напередодні президентських виборів країна має знати, що у його шефа – Олега Ляшка – патологічно велике.

А ще виборці мають знати, що, на думку Лозового, Ляшко – сибарит із голосом шамана.

Саме таким описав головного радикала Лозовий у своєму Instagram, нахвалюючи його, як тільки може.

"ШО ТАКЕ Л Я Ш К О ? (шо - бо пишу про не стільки, як про людину, а про соціокультурне явище). Персонаж напрочуд цікавий. Настільки відповідає своєму часу, що точно потрапить у межичас, як писав Загребельний", - так пафосно почав про Ляшка Лозовий.


Лозовий вважає Ляшка соціокультурним явищем

"Невисокого зросту, худорлявий (був 7 років тому). Затим - поправився (#важка_депутатська_доля). Тепер - качок. Але і худий коли був - з широким плечем - хоча спортом тоді не займався взагалі, знаю точно. І плавати не вміє досі - тільки в жилеті", - розкрив деякі слабкі сторони Ляшка його соратник.

Дарма Лозовий розказав, що Ляшко плавати не вміє

"Із патологічно величезними - геть не пропорційними зросту і статурі - долонями. Вони дуже доглянуті (трошки сибарит), але чітко говорять про те, що це сільський пацан, який працював у колгоспі, водив трактор і їб#шив на буряках (хто знає, буряки - це чисте пекло). З дуже низьким, грудним голосом шамана, який причаровує. Бабусі мліють. Молоді дівчата - теж. Заздрю. і це точно не статус притягує", - заходився нахвалювати свого боса Лозовий.

Тепер ми знаємо, що у Ляшка патологічно велике - ДОЛОНІ

А тим часом качок Ляшко знову оголив свої м’язи. Певно, не може натішитися своїм відображенням у дзеркалі.

"У здоровому тілі - здоровий дух. Я відновлю в Україні масову фізичну культуру і спорт, щоб наші діти росли розумні і здорові, щоб у них не було часу тинятися по генделиках, пити, курити чи колотися", - пафосно зайвив "качок" Ляшко

Крім того, депутат вкотре вже продемонстрував той самий баритональний бас, яким хизується вже кілька років поспіль.

Нагадаємо, у домашнє караоке Ляшко не так давно співав дружині Росіті.

А ще якось Ляшко розказував, як починав їздити на колінах у дяді Васі.

Фото та відео з соцмереж


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів