Ляшко: "Де ви бачили педераста з таким голосом..?"

19 травня 2011, 18:03

Депутат Олег Ляшко, який на камеру зізнавався в оральному сексі із чоловіком на ім'я Боря, заявив, що він не гомосексуаліст, розповів, як отруївся пивом у дитинстві, боїться, що йому сподобаються наркотики, а багатством своїм хизується, щоб іншим же ж було краще.

Про це Ляшко сказав в інтерв‘ю, яке з‘явилося у четвер на сайті "Українські національні новини".

Відповідаючи на питання журналіста "Ну добре: Олег Ляшко - гей?", депутат сказав:

"Ні. Якщо є питання, не треба тримати камінь на душі. А як я ставлюся до них – Господь кожному дає, нехай хто як хоче, так і живе. В нас понад 70% громадян є віруючими, тому мене намагаються дискредитувати таким чином, зробивши з мене символа секс-меншинств".


Аргументуючи те, що він нібито не голубий, депутат послався на свій "баритональний бас".

"Послухайте мій голос. Де ви бачили педераста з таким голосом – баритональний бас? Не хочу образити представників секс-меншин, тому поміняйте: де ви бачили гея з таким голосом?" – вів собі Ляшко.

Ляшко думає, що голос і його сексуальна орієнтація взаємозалежні

При цьому в інтерв‘ю, яке редакція УНН вирішила публікувати, зберігши автентичний мовний стиль депутата, Ляшко заявив, що завжди був особливим. І, судячи з усього, почалося все, коли він стрибав на ліжку покійної бабці.

"…Я з дитинства відчував, що я не належу сам собі. Мені мама розказувала, що я в 4-5 років плигав на кроваті у покійної бабусі і казав, що буду генеральним секретарем ЦК КПРС. Тобто я завжди був не такий, як всі. Я ще в школі перечитав всю бібліотеку, ніде в ніяких драках не участвував – я тіки вчився, вчився і працював. Першій мій запис у трудовій книжці – "скотник колгоспу "Прогрес", - не заспокоювався Ляшко.

Отак от зі скотника крізь різні історії з гомосексуальним нальотом Ляшко врешті дострибався до депутатства.

Складається враження, ніби Ляшко - чоловік вкрай самозакоханий. Принаймні порівняння із рок-зіркою у депутата викликають ледь не екстаз.

Під час інтерв‘ю Олег Валерійович не скупився на описи себе коханого.

"Ну гляньте на мене. Стрункий, не мордатий, не пузатий. Буквально до 35 років важив 64 кг, зараз 69-70 – мені 38 років!" – хвалився він.

"Ну гляньте на мене. Стрункий, не мордатий, не пузатий"

Як запевнив Ляшко, фігуру він собі заробив, бідолаха, бо "весь час в дорозі", недоїдає, недосипає.

"Недоїдаючий" Ляшко, тим не менш, непогано днями "відтягнувся" у Німеччині. Саме там, за його словами, він вперше скуштував пиво, поїхавши у робочі дні підтримати представницю України на "Євробаченні-2011" Міку Ньютон.

"Ви не повірите, перший раз я випив пива три дні тому. В дитинстві колись траванувся пивом – ну, переплутав ситро з пивом – і з того часу це вже 30 років ні разу не пробував. Три дні тому друзі насіли на мене у Дюссельдорфі: як це так, бути в Німеччині і не пити пива!" – розповів він.

"Я попробував, і мені сподобалось. Як ви бачите, я зараз п’ю пиво, заїдаю німецькими ковбасками – і все нормально", - додав Ляшко.

Ляшко довзоляє усім помилуватися, як він заливається пивком у Німеччині
У Facebook Ляшко написав: "У Дюссельдорфі, прогулюючись центром, ми з друзями зайшли до ресторану з назвою "Лисичка". Випивши по келиху доброго німецького пива, вирішили заспівати пісню "День Победы". Мої друзі спочатку боялися, що нас поб’ють. Німці справді спочатку оніміли, а потім щиро нам аплодували). А господар ресторану навіть запросив мене співати в них за гроші. Бачите, хитрий який: вирішив за мій рахунок удесятеро підняти свій щоденний рахунок. Зійшлися на тому, що в подяку за пісню він пригостив нас обідом"

Натомість до наркотиків у депутата, як він стверджує, ніколи не доходило: а раптом сподобалося б...

"Я не думаю, що наркотики – це кращий шлях самопізнання. Мені от 38 років, але я ніколи не пробував, і навіть десь боюся: а раптом попробую – так сподобається, а потім – ви знаєте, чим закінчують наркомани. Але я курив", - визнав він. Причому курив, глибоко затягуючись, а кинув лише у 35.

Між іншим, з Дюссельдорфу Ляшко привіз не лише смак пива, а й герпес. Той же факт, що дехто з журналістів цю болячку на обличчі в депутата помітив, змусив Ляшка назвати їх жлобами. Образився депутат, що з нього "клоуна роблять".

"Не жлоби українці, жлоби журналісти, які за гроші роблять з людини клоуна. Я вчора повернувся з Дюссельдорфу, мене сфотографували, в мене простуда на губі вискочила. Які я читаю заголовки - "Ляшко привіз з Дюссельдорфу Міку Ньютон і герпес". А якщо в того фотографа, що сфотографував мене з герпесом - а якщо в нього геморой? Чи тріпер", - обурювався Ляшко.

Ляшко у Дюссельдорфі вболівав за Міку Ньютон, а додому привіз болячку. Депутат не любить, коли говорять про герпес, геморой і тріпер

Про всяк в інтерв‘ю Ляшко нагадав усім, що "треба мити не тільки руки, а й ноги, і все інше", і йому також.

Про всяк він підкреслив, що друзів-політиків у нього нема. В цьому плані йому ближчі бабусі.

"Коли вам хтось скаже, що в мене є друзі серед політиків, це неправда. Немає в мене друзів серед політиків. Політик політику ворог і вовк. Звичайно, є люди, з якими я спілкуюся, з якими ми обмінюємося думками, але сказати, що ми друзі - це було би велике перебільшення. Мої друзі - це баба дід в селі, робітник на заводі, фельдшер у медпункті - оце мої близькі друзі", - пустився розписувати Ляшко.

Правда, порівняння із мером Києва Леонідом Черновецьким депутата образило.

"Нє, стійте!! Ну порівнювати мене з Черновецьким… Я ж у космос не літаю!!!" – парирував він.

На шиї Ляшка - сліди від Адама Мартинюка

Улюблені фільми Олега Валерійовича:"17 мгновєній вєсни", "Молчаніє ягнят", "Клєопатра". А от читав недавно Далай-ламу "Искусство быть счастливым".

На довершення Ляшко заявив, що він у порівнянні з іншими - сирота казанська. Мовляв, шикарна квартира, яку він показував журналістам, та інші блага існування Ляшка – усім він хизувався тільки для того, щоб і в інших таке було.

"Жаба давить їх, а не гнів. Я у порівнянні з іншими - сирота казанська. Для чого я це показую людям - та для того, щоб у кожного з них було те саме..," – заявив такий вже великодушний Ляшко, якому у середу добряче дісталося від віце-спікера Парламенту Адама Мартинюка.

Фото з Facebook Олега Ляшка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів