Тодоренко скинула 15 кіло та прийшла на балет із неслухняними ногами й "величезним" животом

29 січня 2019, 13:01

Телезірка Регіна Тодоренко менше ніж два місяці тому народила первістка, а вже спромоглася скинути 15 кілограмів із тих 18, що наїла "на хлібній дієті".

Але своїм тілом дружина співака Влада Топалова поки все одно не задоволена. Себе "величезну", з "отакими стегнами" та "величезним животом" - так висловилася Регіна в своїй Insta-сторі - вона припхала займатися балетом.

Регіна позбуватиметься зайвих кіло за допомогою балету

"Нарешті вирвалася потанцювати. Ноги взагалі мене не слухаються. Чи то після пологів якісь зажими, чи то я просто запливла жиром через тонни з'їдених круасанів за час вагітності", - зізналася Тодоренко.

Зірка без мейкапу пожалілася на "жир" і на неслухняні ноги

"Здавалося би, на третій день після пологів у палаті я займалася йогою, а тут на балеті ногу від паркету складно відірвати", - пожалілася вона.


Тодоренко вважає, що живіт у неї просто-таки "величезний"
Телезірка народила менше двох місяців тому

Як додала Регіна, вона хоче скинути "зрадницькі п'ять кілограмів". Тоді зірка стане ще худіша, ніж була до вагітності, і матиме "повний комфорт та спокій душі".

"Отакі" стегна теж не дають спокою Тодоренко

Нагадаємо, зіркова мамуся досі не розкрила, як зветься її малюк. Як відомо, за його тата Тодоренко встигла вискочити заміж у жовтні, і до вівтаря вирушила у кедах.

Фото та скріншоти з Instagram Тодоренко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів