Українська правда

Дочка Сумської в Еміратах зняла змоклу сестру в золотому ліфчику. ФОТО

7 березня 2019, 14:00
Дочка Сумської в Еміратах зняла змоклу сестру в золотому ліфчику. ФОТО

Обидві доні актриси Ольги Сумської від двох різних чоловіків – старша Антоніна Паперна і молодша Ганна Борисюк – разом відпочивають в Арабських Еміратах.

І хоча дівчата не дуже афішують своє спільне перебування на курорті, дещо їх все-таки видало.

Як виявилося, молодша Аня полюбляє фотографувати, а її сестра, звісно ж, позувати. Тож у сестричок склався непоганий тандем.


Ганна зняла Антоніну в еротичному образі – мокру в купальнику під душем.

 
Про те, що це фото зробила Аня, стало відомо з коментарів під ним. Подружка Тоні, яка теж її фотографувала, написала, що саме цей кадр зробила молодша сестра
 
А вже ці фото робила подруга Антоніни, Жанна
 
До речі, на Тоні купальник від бренду Варди, більше відомої як танцівниці на пілоні та подруги Седокової

А от сама Аня, яка колись хотіла бути моделлю, виклала всього лише одна фото з пляжу, на відміну від сестри. 

 
Поки це єдине фото Ганни з відпочинку, яке є у соцмережі
 
Зате Тоня вже навикладала
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Немного солнца вам в ленту 🌴☀️

Публикация от Тоня Паперная (@tonya_papernaya) 5 Мар 2019 в 9:57 PST

 

Нагадаємо, Тоня Паперна живе у Москві разом зі своїм чоловіком-актором Володимиром Ягличем та дочкою. 

Фото з Instagram

Останні матеріали
На тлі розслідування поліції: у мережі довідалися, що зірка Сутінок казала про домагання з боку Кеті Перрі ще у 2014-му
Скандал
На тлі розслідування поліції: у мережі довідалися, що зірка "Сутінок" казала про домагання з боку Кеті Перрі ще у 2014-му
Пробив дах ресторану: Білик пригадала подробиці епічної сварки з Коляденком, котрий викинув диван із 13 поверху
Селебріті
"Пробив дах ресторану": Білик пригадала подробиці епічної сварки з Коляденком, котрий викинув диван із 13 поверху
Стейтем із дочкою та сином показав водні розваги у печері турецького готелю. Фото
Селебріті
Стейтем із дочкою та сином показав водні розваги у "печері" турецького готелю. Фото
Мамині соління і заморожені рюмки: Неплях показала вміст свого холодильника та вразила вартістю комуналки
Селебріті
Мамині соління і заморожені рюмки: Неплях показала вміст свого холодильника та вразила вартістю комуналки
Заїкання, чутки про пластику та скандал із фетшеймінгом: цікаве про зірку Диявол носить Prada Емілі Блант
Селебріті
Заїкання, чутки про пластику та скандал із фетшеймінгом: цікаве про зірку "Диявол носить Prada" Емілі Блант
Все переживемо: Ступка ніжним цілунком привітав кохану з триріччям стосунків
Лавсторі
"Все переживемо": Ступка ніжним цілунком привітав кохану з триріччям стосунків
Зірка Прикордонників Нестеренко повідомила про розлучення з Темляком, якого звинувачували в насильстві
Селебріті
Зірка "Прикордонників" Нестеренко повідомила про розлучення з Темляком, якого звинувачували в насильстві
Розвивати надивленість та додавати акцентів: Андре Тан порадив, як не виглядати старомодно. Фото
Фешн
Розвивати надивленість та додавати акцентів: Андре Тан порадив, як не виглядати старомодно. Фото
Більше матеріалів