"Тактильний діалог": Логунова показала чуттєве ВІДЕО зі своєї мокрої фотосесії

28 травня 2019, 11:39

Телеведуча Поліна Логунова раніше вже ділилася результатами своєї фотосесії у ванні, а тепер вирішила, що й відео процесу варте того, щоби його побачили люди.

Адже з того, як мокра дружина актора Дмитра Ступки спокусливо вигиналася перед камерою, вийшов майже відеокліп.

Як висловилася Поліна, ця фотосесія стала "тактильним діалогом".

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Polina Logunova (@polinalogunova) 27 Тра 2019 р. о 9:03 PDT

А ще Логунова, яка любить не лише давати своїм фолловерам поради про схуднення, а й ділитися життєвою мудрістю, взялася поміркувати про жіночність.


Переглянути цей допис в Instagram

ЖЕНСТВЕННОСТЬ! Я мало что знаю про это, вероятно потому, что всегда нужно было не по-женски пахать, никогда ни на кого не надеяться и рассчитывать на себя. По началу это страшно, потом даже забавно, а со временем ничего приятного. Женщина превращается в мужчину энергетически и приходится, помимо поднявшихся тарифов на коммуналку, вылазящих вен после 30, фото/лазерной эпиляции, косметологических вмешательств в не молодеющее тело, отношений с мужчиной, работой с ребёнком, ещё и заботится о балансе женской энергии. На самом деле, никто не знает, как делать правильно, ни один супер коуч не скажет где ее искать. Так женщины обставляют свою квартиру свечами, цветами и Ароматы палочками. Для меня женственность, моя сильная женственность, выглядит так, как на фото, за которое спасибо @kate_koreneva_images ❓А как для вас выглядит женственность?❓ Style @stylist_kirill Dress @annayakovenko

Допис, поширений Polina Logunova (@polinalogunova) 27 Тра 2019 р. о 4:25 PDT

Нагадаємо, для Ступки жіночність - це "поєднання вірності, материнства, уяви, дбайливості і природної сексуальності". Усіми цими чеснотами якраз і володіє його Поліна, а ще вона "шалено спокуслива", вважає актор.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів