Крук у купальнику показалася ззаду на дошці та зізналася, що любить хильнути зранку

Середа, 31 липня 2019, 15:27

Фітнес-модель та блогерка Валерія Крук відпочила з коханим у турецькому Бодрумі і, як завжди, поповнила свій Instagram новими фото. 

Світлин в купальнику цього разу було не так вже й багато, бо Лєра лінувалася фотографуватися. Про що чесно написала у себе на сторінці. 

А ще Крук зізналася, що алкоголь полюбляє пити зранку, особливо під час відпустки. 

 
Цього разу Валерія позувала та відпочивала в Туреччині

"Як же добре на відпочинку... без укладок, без макіяжу, ніякої пудри і тонального крему. Шкіра дихає, волосся відпочиває... лише для фото я одягаю прикраси, а після відправляю їх в сумку. Перший відпочинок за все моє життя, де я реально змушую себе фотографуватися! Тому що потім буду шкодувати", - написала Крук.

 
Прикраси на Крук лише заради фото. До речі, це купальник її власного дизайну

"Дуже хочеться жити в теперішньому моменті і кайфувати, а не втикати в айфон. Але суворі реалії блогера такі! 😂😂😂 Хто сказав, що вести Інстаграм легко і класно? Класно, але нелегко точно! 🙌 І це я ще лінива скотина, пости на відпочинку не пишу, захоплюючись працьовитістю колег!", - побідкалася модель. 

 
"Хто давно на мене підписаний, той знає, що я вважаю за краще пити вранці! Переважно на відпочинку", - зауважила Крук. Але, як бачимо, ввечері вона теж не проти винця
 
 
Лера позує, навіть коли гребе

Нагадаємо, уже не перший рік Валерія має роман з футболістом Олександром Яковенком

Фото з Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів