Крук попозувала в купальниках та присоромила нероб-чоловіків і ледачих "статевозрілих баб"

10 липня 2019, 13:05

Фітнес-кралечка Валерія Крук продемонструвала купальники власного дизайну на своєму ж стрункому тілі. А ще присоромила людей, які у своєму житті не бажають працювати.

Причому "прилетіло" від Лєри і чоловіка-неробам, і "статевозрілим бабам".

Їм вона присвятила допис у Instagram.

View this post on Instagram

A post shared by VALERIYA KRUK (@valeriyakruk) on Jul 6, 2019 at 8:50am PDT

"Давно кортіло торкнутися теми людської ліні та небажання напружуватися. Дедалі частіше стала звертати увагу на людей, які жаліються на відсутність роботи, невлаштованість, навіть побутову, і найсумніше - споглядати здорових красивих чоловіків із мізками, які теж не працюють. Причому вже далеко не один рік...", - вихлюпнула Крук те, що накипіло.


"Звісно, у всіх, хто скаржиться на безробіття, є в арсеналі набір із аргументів, як їм, здається, вельми переконливих, але, на жаль... вони такими є лише для них самих", - наголосила Валерія.

 
Лєра звернулася до ледачих людей, які не бажають працювати

На думку Крук, сьогодні, в добу Інтернету є безліч варіантів заробітку, треба старатися і вчитися, а "нема мізків - є фізична праця".

"Коли дорослі статевозрілі баби трусять із колишніх чоловіків бабло, хоча на дітей незмінно виплачуються в достатньому розмірі аліменти, (але хочеться ж іще й на всі власні витрати), коли дорослі люди досі живуть на гроші батьків, хоча їм самим уже давно час помагати тощо... Це, звісно, їхній вибір, просто смішно слухати про безробіття", - зазначила фітнес-красуня.

View this post on Instagram

A post shared by VALERIYA KRUK (@valeriyakruk) on Jul 7, 2019 at 11:14am PDT

"Але от коли здорові міцні люди можуть, але не хочуть, я не поважаю. І це вже вибір мій!", - резюмувала вона, вточнивши, що не рахує ті випадки, коли в родині хвороби, трагедії чи якісь біди.

Нагадаємо, в лютому Валерія відсвяткувала 40-річчя. Білявка дуже задоволена собою такою, як вона є зараз, і дуже рада бути прикладом для інших.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів