"Мій хлопець лох": Дорофеєва присмокталася до Дантеса в кліпі у стилі "нульових". ВІДЕО

29 жовтня 2019, 15:10

Гурт "Время и Стекло" випустив запальний кліп ні пісню "Лох", "ожививши" в ньому впізнавані тренди 2000-х років. Авторкою цього яскравого музичного флешбеку стала Таню Муіньо.

Олексій Завгородній aka Позитив і Надя Дорофеєва зіграли в відео по кілька ролей.

 
"Время и стекло" випустили кліп у стилі "нульових"

Співак побув, зокрема, манірним стилістом у салоні краси та зухвалим "бед боєм" на Феррарі. А зваблива Надя станцювала на барній стійці, а ще пристрасно поцілувалася в авті зі своїм законним чоловіком Володимиром Дантесом.


 
У Вови дуже змістовна роль!

"Мій улюблений образ у кліпі - білявка в нічному клубі. Якби я зараз повернулася у нульові, виглядала би саме так", - зізналася Дорофеєва, хоча й пожалілася на накладні нігті, які в неї відклеювалися кожні 15 хвилин.

 
Може, хлопець у Наді і лох, зате чоловік - нічогенький

"Лише нещодавно думав, що треба повертати кліпи 2000-х у наші реалії - і ось "Лох" та олдскульщина, за котрою ми всі сумували! Для мене це, мабуть, рекордна кількість образів у кліпі. Ще й настільки різних та химерних. Я так вжився в своїх персонажів, якийсь час не міг вийти з образів!", - оголосив Позитив.

 
Позитив у образі гламурного стиліста
 
Дорофеєва танцювала на барній стійці
 
І втомилася

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Нагадаємо, Дантес, якому в кпіпі, мабуть, дісталася найприємніша роль, нещодавно дебютував із сольним проєктом та кліпом на пісню про 30-річних, написану для нього Jerry Heil.

Фото прес-служби, відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів