"Не то пальто": різдвяний декор Меланії Трамп знову розкритикували в мережі

Вівторок, 3 грудня 2019, 11:37

Після "жахастику" та "кривавих ялинок" попередніх років перша леді США Меланія Трамп вирішила утриматися від сміливих експериментів із різдвяним декором Білого дому. Цьогорічна святкова тема цілком нейтральна: "Дух Америки". Та, як завжди, всім не вгодиш.

Із фото та відео прикрашеної президентської оселі знову кепкують в Інтернеті.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от The White House (@whitehouse) 2 Дек 2019 в 5:40 PST

На думку NY Times, у ролику відсутє відчуття бодай якоїсь дотичності та ентузіазму Меланії до прикрашання Білого дому. Найбільшу частину часу в відео її показують спиною до глядача. 

Окрему увагу в мережі звернули на пальто Трамп - неначе в Білому домі не топлять, змушуючи першу леді мерзнути.

 
Цього року Різдво в Білому домі переважно біле, ще й із квіточками

"Це пальто - дещо більше, ніж дурна модна примха, воно відволікає", - цитує фешн-критикиню Робін Гіван The Washington Times.

"У відео, яке було задумане як оспівування тепла та гостинності свят, цей простий штрих випромінює холодну, презирливу гординю", - вважає експертка.

 
Ось так оселю Трампів прикрасили до свят
 
Тема "Дух америки"
 
Стіл аж просить, щоби на нього поставили олів'є святкові наїдки

Посміялися інтернет-користувачі й із адвент-календаря. Мовляв, то Меланія рахує дні до імпічмента свого чоловіка. Не всі зрозуміли й вибір іграшок для ялинки, зокрема де декоратори взяли кісточку доміно з одинадцятьма крапками.

Нагадаємо, незабаром Трампи мають оприлюднити традиційне сімейне фото, що має символізувати любов та злагоду в перші родині Америки. Як відомо, торік експертці з мови тіла не вдалося знайти в Меланії та Дональда ні крихти тепла.


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів