Ні крихти тепла: різдвяне ФОТО "картонних" Трампів проаналізувала експертка з мови тіла

19 грудня 2018, 16:31

Перша пара Америки, Дональд та Меланія Трампи представили свою офіційну різдвяну листівку, для якої, взявшись за руки, сфотографувалися у Білому домі.

Утім світлина, котра мала символізувати ідилію подружжя, натомість викликала чимало запитань у мережі.

Наприклад, чому з батьком і матір'ю не знімався їхній син Беррон, чому фігури виглядають так, ніби їх вирізали з картону і встановили там, де треба. І ще: де це ділися "криваві" дерева, родзиночка цьогорічного декору президентської резиденції.

Дональд і Меланія Трампи вирішили привітати американців із Різдвом

Видання InStyle попросило експерта з мови тіла, письменницю Патті Вуд прокоментувати пози Дональда і Меланії.


"Можна дуже багатьма способами показати свою приязнь, турботу, бажання бути разом - але тут цього нема", - заявила експертка.

І знялися для листівки

Вона відзначила те, що Дональд та Меланія не нахиляються в бік одне одного, а ноги жінки взагалі стоять "у захисній позиції". Скутість навіть її вільної руки, яка затиснута в кулак, буцімто сигналізує про напругу та страх, який відчуває перша леді.

"...Ви бачите, як вони обоє посміхаються, але вони обоє напружені, їхні губи розтягнуті в напруженому вишкірі - напруженому, вимушеному вишкірі", - додала Вуд.

Як припускає експертка, єдине приємне, що було для Трампів у цьому постановочному знімку, те, що фотограф не попросив їх обійнятися чи стати ближче одне до одного.

Ось така зимова казочка від Трампів

У мережі ж зазначають, що дарма Дональд та Меланія не позували на тлі червоних ялинок - вони би надали бодай якийсь теплий відблиск листівці.

Нагадаємо, Меланія Трамп нещодавно нарешті прокоментувала чутки про подружні зради чоловіка, запевнивши, що вона має важливіші справи.

Як відомо, на камери вже неодноразово потрапляли незручні моменти, що вказують на негаразди в стосунках подружжя. То Дональд "забуде" про дружину, то дружина Дональда відмовиться дати йому руку. Подейкують, що Меланія мріє про розлучення і від безсилля мститься чоловікові, виставляючи його дурнем.

Фото з Twitter Меланії Трамп

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів