Солістка Kazka у новому кліпі облизала чоловічі пальці та засвітила фігуру в екстра-міні

Вівторок, 24 грудня 2019, 12:53

Кліпмейкер Алан Бадоєв уперше попрацював із гуртом KAZKA. Режисер зняв для них кліп на пісню "Палала", в якому показав і бодіпозитив, і расову рівність, і пристрасть та сміливість солістки Олександри Заріцької.

"Це найвідвертіша наша відеоробота. Це найвідвертіше моє зізнання. Мій пошук себе, своєї привабливості, своєї краси. Я вдячна Алану за те, що він зазирнув в мої очі, зрозумів, показав мене справжньою та звабливою, такою, якою ви мене ще не бачили", - сказала співачка.  

 
Саша у кліпі волога та пристрасна 

"Ми розуміли, що відео може викликати неоднозначну реакцію, але "Палала" про пристрасть та жагу, тож інакшої відеороботи ми собі і не уявляли", - додала Саша.

 
Кадр із порно? Ні! Це новий кліп Kazka

"У цьому кліпі червоною ниткою ми "прошиваємо" такі теми, як бодіпозитив, расова рівність, свобода вибору партнера. Будь-яка людина колись вперше відчуває те саме найперше почуття, і абсолютно не важливо, як і до кого воно приходить", - зазначив Бадоєв.

 

"Я дуже вдячний KAZKA за сміливість та безкомпромісність. Гурт зміг бути відвертим без прикрас. Певний, це відео стане лакмусом нашого суспільства. Почитаємо коментарі", - наголосив Алан.

 
Бадоєв зняв Заріцьку в міні
 

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Солістка Kazka в ідеальний момент випнула сідниці з води

Солістка Kazka в купальнику закликала до бодіпозитиву: Відчуваю себе звабливою


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів