Перша леді вигуляла блакитне пальто на вокзальну виставку. ФОТО

13 лютого 2020, 09:34

Перша леді Олена Зеленська сходила на виставку, про яку вже не один місяць говорять у ЗМІ.

"Я встигла... побачити Ukraine WOW на власні очі! І вам рекомендую, якщо ви ще ні", - написала вона у соцмережах. ⠀

Щоби роздивитися проєкт, який відкрився в середині листопада в багажному відділенні на Київському залізничному вокзалі, Зеленська вдягла блакитне пальто від свого улюбленого бренду SIX та червоні брюки з високою талією.

 
Кураторка виставки Ярослава Гресь особисто провела екскурсію для дружини президента

"Здійснити уявну мандрівку потягом зі сходу на захід і водночас отримати можливість на мить повернутися в дитинство й згадати, якою ж шаленою пригодою була звичайнісінька зараз для нас, дорослих, подорож залізницею".

 
Блакитний - один із кольорів, які перша леді вдягає найчастіше

"Або протестувати сучасні мультимедійні технології в дії. Навіть у тих, хто боїться висоти, є шанс "піднятися" на оглядовий майданчик "Батьківщини-матері" – віртуально та абсолютно безпечно".

 
Олена щиро дивувалася побаченому

"За 10 хвилин промчати 1646 км від Ужгорода до Лисичанська, побувати в "Тунелі кохання", стати голосом героя українського мультфільму й почути, як звучать села України, – тут можливо все!", - захопилася виставкою перша леді.⠀

 
Зеленська у "Тунелі кохання" без коханого

"Особисто мені найбільш тепло відгукнулися копія чарівного будиночка Поліни Райко, художниці з Херсонщини, та кімната з "кримськими історіями" – зворушливими спогадами кримчан, сповненими ніжності та туги за рідними домівками…" - зізналася вона.⠀

 
Копія розмальованого будинку херсонської мисткині Поліни Райко
 
"Ukraine WOW – це ще одна нагода відкривати для себе рідну країну знову й знову. А вона не перестає дивувати й зачаровувати. Тож причин повторно закохуватися – безліч. І це насправді – вау! 💛💙"
 

Нагадаємо, лише минулими вихідними президент Володимир Зеленський з першою леді була на аудієнції у Папи Римського в Ватикані.

Фото пресслужби

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів