Валевська на Шрі-Ланці похизувалася соковитими принадами в купальниках. ФОТО

28 січня 2022, 10:30

Співачка Наталія Валевська навіть під час канікул, які проводить на Шрі-Ланці, не дає собі перепочинку від спорту. У Instagram 40-річна зірка демонструє свої тренування та їхній результат - фігуру в різноманітних купальниках.

"Все можна відкласти на потім, окрім щасливого сьогодні. Так, всі ми відкладаємо певні плани та бажання на потім. І це природно. Адже всі бажання неможливо задовольняти відразу, бо тоді б пропала цікавість жити далі", - поділилася думками Наталія.

 
Як підкреслити пишність бюсту: урок позування від Наталії
фото з instagram валевської

"Якщо відкладені бажання не викликають у вас негативних емоцій, і загалом ви задоволені своїм життям, таке відкладання є абсолютно нормальним. Але якщо відкладені бажання викликають емоційний дискомфорт, це вказує на певний внутрішній конфлікт", - застерегла вона.

 
Співачка у вишуканих пляжних луках фотографується для свого Instagram

На думку Валевської, в такому випадку людина або відчуває внутрішній страх перед потенційними небезпеками, або ж це не те, чого вона насправді хоче і потребує.

"Друзі, ви і тільки ви самі повинні розуміти свої справжні бажання, і тільки тоді втілювати їх у життя. Сьогодні, завтра чи через місяць - вирішувати тільки вам", - підсумувала артистка.

 
Валевська радить розібратися в своїх бажаннях
 
 
Співачка привезла з собою не один купальник і не один капелюшок
 
 
 
 
 
Спортивний режим ніхто не скасовував

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Лорак у купальнику ефектно продефілювала на камеру. ВІДЕО

Могилевська в купальнику покрасувалася на тлі засніженого Дніпра

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів