"Не відмовляла собі у солодкому": Григор’єва зізналася, скільки кілограмів набрала під час вагітності та як повертала форму

16 липня 2022, 11:40

Модель Алла Григор’єва-Бейліна, яка нещодавно оголосила про народження первістка, розповіла у своєму Instagram скільки кілограмів вона набрала, як тренувалася та що їла під час вагітності.

Модель зізналася, що не обмежувала себе ні в чому та не відмовлялася від солодкого.

"В мене не було думок про те, як я буду виглядати, коли вага збільшиться, я не думала наскільки вона збільшиться, я була повністю сконцентрована на стані, а не цифрах", – розповіла Алла, додавши, що за весь період вагітності курйозних гастрономічних бажань у неї не виникало.

 
фото instagram Алли Бейліної

"Спорт також залишився на цей період. Я почала тренування з barre з 4 місяця вагітності і займалася аж до 7-го. Але коли почалась війна я зменшила інтенсивність тренувань, бо у той час ми знаходились за містом і лікарі були далеко, тому я вирішили не ризикувати.

За вагітність я набрала 18 кг, а коли виходила з пологового будинку 6 з них вже розтанули. Ще кілька пішли за 2-3 тижня, коли сіла на дієту… І щоб остаточно повернутись у свою вагу я почала їсти страви на пару. І ось я знов важу, як рік тому", – написала модель.

 
Форми моделі до вагітності - це результати важких тренувань

Нагадаємо, блогерка Таня Пренткович, яка нещодавно стала мамою вдруге, розповіла скільки кілограмів вона набрала та показалася у спідньому через 5 днів після пологів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Праця, шалена конкуренція, жодного фотошопу: Григор'єва обурилася, що її записали в Insta-моделі

Григор'єва показала, як собака заважає їй качати прес. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів