Українська правда

"Місце моєї сили": Онуфрійчук приїхала на Вінничину та показала свій талісман

Марія Ткаченко — 18 липня 2022, 13:29
Місце моєї сили: Онуфрійчук приїхала на Вінничину та показала свій талісман

Телеведуча Іванна Онуфрійчук навідалася до свого рідного села Рахни-Лісові, що на Вінничині та поринула у спогади про дитинство. Виявляється, в батьківській хаті зірки досі стоїть ліжко, де спали Іванна з сестрою, та зберігаються іграшки, якими бавилися дівчатка.

"Рідний дім, ліжко на якому спала з дитинства, улюблені іграшки, які мама пошила своїми руками, коли я була маленькою... Чому мене зажди так тягне сюди?", - написала Онуфрійчук у Instagram.

 
Маленька Іванка спала внизу, а її сестра нагорі
фото з instagram онуфрійчук 

"Немає ріднішого та затишнішого місця, ніж Батьківщина. Тільки тут поринаєш у найсолодші спогади та отримуєш найбільшу енергію. Тут місце моєї сили, звідки щоразу так не хочеться їхати", - зізналася вона.

 
У "місці сили" іграшки чекають на своїх дорослих хазяйок
 
Цю ляльку Іванні пошила мама

Нагадаємо, в квітні Іванна приїздила з-за кордону до Києва, щоби забрати свого кота Персика.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: 

"Нас захищають, щоб ми могли жити": Онуфрійчук закликала брати себе в руки та відчувати щастя

Онуфрійчук згадала себе юною інспекторкою митниці. ФОТО

Іванна Онуфрійчук
Останні матеріали
Ніжне міні, драпірований ліф та помідори: Андраде попозувала для соковитого кампейну українського бренду
Фешн
Ніжне міні, драпірований ліф та помідори: Андраде попозувала для соковитого кампейну українського бренду
Зендея за ручку з чоловіком пройшлася хідником у сукні-павутинні на прем'єрі Людини-павука. Фото
Лавсторі
Зендея за ручку з чоловіком пройшлася хідником у сукні-павутинні на прем'єрі "Людини-павука". Фото
Сімейне життя - це робота: Педан про кризи і яка подія дала новий поштовх їхнім із дружиною стосункам
Лавсторі
"Сімейне життя - це робота": Педан про кризи і яка подія дала новий поштовх їхнім із дружиною стосункам
Візерспун в яскраво-рожевому мереживі з буфами попозувала з сином-копією на прем'єрі нової Білявки в законі
Селебріті
Візерспун в яскраво-рожевому мереживі з буфами попозувала з сином-копією на прем'єрі нової "Білявки в законі"
Бужинська у декольтованому купальнику помочила ніжки в морі та пообіймалася з чоловіком у Греції
Селебріті
Бужинська у декольтованому купальнику помочила ніжки в морі та пообіймалася з чоловіком у Греції
І живіт я собі відрізала, і жир відсмоктала: дружина Юрія Ткача покепкувала з пліток про своє схуднення і пояснила, як було насправді
Селебріті
"І живіт я собі відрізала, і жир відсмоктала": дружина Юрія Ткача покепкувала з пліток про своє схуднення і пояснила, як було насправді
52-річна Кейт Мосс у напівпрозорому топі без ліфчика попозувала на Тижні моди в Парижі
Фешн
52-річна Кейт Мосс у напівпрозорому топі без ліфчика попозувала на Тижні моди в Парижі
Дочка у квітах та шифоні, а син у костюмі: елегантні князь і княгиня Монако з дітьми завітали на свято
Селебріті
Дочка у квітах та шифоні, а син у костюмі: елегантні князь і княгиня Монако з дітьми завітали на свято
Більше матеріалів