"Нас захищають, щоб ми могли жити": Онуфрійчук закликала брати себе в руки та відчувати щастя

5 травня 2022, 12:50

Телеведуча Іванна Онуфрійчук закликала українців продовжувати жити далі, любити та відчувати щастя, адже саме за це і борються захисники України.

Пост із закликом Іванна виклала у своєму Instagram.

"Кожного дня я дякую Богу, що в ці часи мої близькі та мій коханий поряд зі мною. Для мене дуже важливо відчувати підтримку один одного, мати спільну віру у нашу перемогу", – говорить у дописі Онуфрійчук.

 
Чоловік ведучої мешкає у Швейцарії. Сама ж Іванна до війни жила на дві країни
фото instagram Онуфрійчук

"Знаєте, кількість щастя через цих проклятих орків не повинна зменшуватись. Ми маємо продовжувати жити далі, працювати, любити, відчувати себе коханими. Ми маємо робити те, що дарує нам хоча б трішечки щастя. Адже, за що тоді борються наші герої? Вони захищають нас, щоб ми могли жити", – вважає ведуча.

Вона також переконана, що депресія та страждання – це те, чого добивається ворог.

"Хоче нас зламати, змусити страждати, стерти посмішки з наших облич, проте це ще більше загартовує нас. У наших серцях живе любов до життя, до України, ми наскрізь прошиті свободою, вірою у правду та силою духу. І це наша надзвичайна перевага над ним", – стверджує Онуфрійчук.

 

"Ми повинні брати себе в руки і повертатися до життя, наскільки це можливо. Адже, якщо ми будемо живими в душі, маючи вогник всередині, ми зможемо дійти до перемоги!", – підсумувала ведуча.

Нагадаємо, нещодавно Іванна відвідала Київ. Водночас Онуфрійчук закликала українців не поспішати повертатися до столиці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Онуфрійчук у річницю шлюбу згадала про притирання з чоловіком та показала зворушливе ВІДЕО

"Усе їй з неба впало": Онуфрійчук розвіяла стереотипи щодо свого успіху

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів