Її Величність пішла по веселці: в день смерті Єлизавети в небі помітили світлі знамення

9 вересня 2022, 09:55

8-го вересня, в очікуванні новин із палацу Балморал, де королівська родина зібралася, щоби встигнути попрощатися з королевою Єлизаветою, чималий натовп людей прийшов до Букінгемського палацу. Вони стали свідками красивого явища - у небі з'явилися веселки.

Подвійна простяглася над Букінгемським палацом, і ще одна - над Віндзором. Багато хто переконаний, що це Її Величність надіслала знак своїм підданим.

Про це пише The Daily Mail.

 
Хотілося би вірити...
фото getty images
 
фото getty images

Через декілька годин після смерті королеви Єлизавети мешканка міста Телфорд, що в графстві Шропшир, сфотографувала ще одне незвичне явище в небі. Це була велика хмара, що обрисами нагадувала Її Величність в одному з її незмінних капелюшків. Британка опублікувала фото в Facebook.

Driving home and Lacey starts shouting OMG! I panicked… 🤦🏽‍♀️ Then she pointed this image out in the clouds. The Queen 👑 #thequeen #restinpeace #ourqueen #queenelizabeth #2022

Опубліковано Leanne Bethell Четвер, 8 вересня 2022 р.

Нагадаємо, королева Єлизавета до останнього дня не припиняла працювати. Попри помітне нездужання, 6-го вересня монархиня встигла зустрітися з новообраною прем'єр-міністеркою Ліз Трасс.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: 

Завжди цвістиме в її серці: на честь 100-річчя принца Філіпа в садку королеви висадили унікальну троянду

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів