Саліванчук у чорному луці відчула себе сексуальною перед камерою

3 жовтня 2022, 16:45

Акторка Анна Саліванчук зізналася, що за той час, поки йде війна, вона стала втрачати саму себе. 37-річна зірка знайшла вихід: утнула зухвалу фотосесію, посвітивши на камеру соковитим декольте.

Світлинами Анна поділилася у Instagram. Вона розказала підписницям відому притчу про жінку, яка "робила своїм дітям щасливу маму" за рахунок того, що виділяла час на те, щоби побути на самоті та спокійно попоїсти цукерок.

 
Саліванчук дозволила собі "терапевтичну" фотосесію
фото Kate Koreneva з instagram саліванчук

"Не забувайте приділяти час собі, бо якщо хоч годинку ви не будете робити, що хочете саме ви - ви збожеволієте. Одягніть сукню, костюм, нафарбуйтесь, танцюйте, читайте, дивіться фільм, займіться спортом, сходіть на масаж, прогуляйтесь на самоті - і ви зрозумієте, що життя прекрасне", - запевнила Анна, яка має двох синів від Олександра Божкова.


 
Аня радить жінкам не забувати про себе

"У мене перша зйомка під час війни для себе, відчути себе гарною, сексуальною і просто жінкою. Ви не повірите, але так, я теж втрачаю себе, свою впевненість свою жіночність, бути в постійному страху майбутнього, постійно переживати та плакати - ось що ми з вами робимо останні 7 місяців", - наголосила зірка "Одного разу під Полтавою".

 
Акторка звабливо попозувала перед камерою
 
Саліванчук заміжня за виконавчим продюсером "Кварталу 95"
 
Трохи еротики у total black

Нагадаємо, раніше Саліванчук розповідала про "італійські" сварки з чоловіком та плани щодо збільшення родини.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Випригнула на нього, мов у кіно": Саліванчук після 47 днів розлуки вернулася до чоловіка в Київ

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів