Саліванчук про подружні конфлікти: Не знаю, як мені йти гречку варити, коли я посварилася з чоловіком

28 червня 2022, 17:10

Акторка Ганна Саліванчук, заміжня за продюсером Олександром Божковим, зізналася, що їй складно вдома стримувати свій вибуховий темперамент.

Зірка "Одного разу під Полтавою" під час сварки може навіть підняти на коханого руку, чого ніколи не дозволяє собі по відношенню до дітей: 6-річного Гліба та півторарічного Микити.

Про те, як живе їхня "італійська сімейка", Аня розказала "Зірковому шляху".

 
Подружжя виховує двох синів
фото з instagram саліванчук

"Можу сказати, що я - мама-мама: я держу їх у рукавицях, не дозволяю більше нічого, ніж потрібно. Але якщо порівнювати з чоловіком, то там, він тільки прийшов - зразу тихо, що тато сказав, те робимо. А мені вже трішки можна на голову сісти", - поділилася Саліванчук.

Понад усе актриса не терпить, коли Гліб щось у неї канючить. Ганна може замкнутися від нього у своїй кімнаті і навіть плакати, але ніколи сина не вдарить.

"Це для мене неможливо, хоча тато інколи може йому дати стусана, як то кажуть, коли він не слухається", - зізналася вона.

"Любіть своїх дітей і говоріть про це кожен Божий день. Вірте в те, що вони - генії, навіть якщо вони ще нічого вам не зробили, але кажіть, що в них усе вийде. Віра в дитину - це 100% того, що з неї точно щось хороше буде, і вона виросте людиною", - закликала зірка.

У своїх конфліктах із Олександром Ганна завжди перша робить крок назустріч.

 
Олександр і Ганна - вибухова парочка

"Я згладжую. Я не знаю, як мені далі йти гречку варити, коли я посварилася з чоловіком. Я йому дзвоню, починаю розбиратися. Він каже: "В мене немає часу" - "Ні, почекай, вислухай..." Ну і потім усе одно сходимось да якогось компромісу", - розповіла вона.

Подружжя інколи звертається за допомогою до психолога. Зі слів Ганни, вона вже сама могла би читати лекції про те, як бути зразковою дружиною та мамою.

"Теорія в мене - просто люкс. На практиці стримувати свій темперамент дуже, дуже важко. Cтільки ми наговорили одне одному, на жаль, поганих слів... Потім миримося, все добре, все чудово. Наші всі друзі, ті, хто поруч із нами, завжди нас називають "італійська сімейка", - зазначила вона.

Також Саліванчук зізналася, що на двох спільних нащадках вони з Божковим зупинятися не збираються. Акторка мріє про донечку або навіть про двох.

Нагадаємо, коли на світ з'явився Нікіта, Ганна поділилася в соцмережі відео зі своїх пологів.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Випригнула на нього, мов у кіно": Саліванчук після 47 днів розлуки вернулася до чоловіка в Київ

"У мене нерви не сталеві": Федишин зізналася, що використовує у вихованні ремінь і хоче народити ще

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів