Wellboy у романтичному кліпі показав свій новий стиль та осінній Київ

21 жовтня 2022, 11:00

Виконавець Wellboy презентував нове відео, в якому неможливо не помітити трансформацію його стилю.

Зміни у команді та війна вплинули на артиста: від музики до зовнішності. У кліпі на пісню "Стиль" Антон постав більш дорослим, мужнім та романтичним.

Зйомки відбувалися у Києві за кілька днів до масованих обстрілів росіянами столиці. У відео можна побачити локації, що постраждали 10 жовтня: пішохідний скляний міст, парк ім. Т.Шевченко та головний, найстаріший червоний корпус КНУ.

 
Відео вийшло легким, романтичним та осіннім

"Україна переживає зараз трагічні події. Так історично склалося, на жаль, що свобода кожному поколінню українців давалася і дається дорогою ціною. Ми пам’ятаємо та шануємо всіх, хто пережив драматичні часи в історії нашої держави. Сьогодні головна мета кожного з нас – це вистояти як фізично, так і емоційно, задля перемоги над ворогом. Цією роботою ми хочемо підтримати українців і нагадати, що життя триває", - зазначив Антон.

 
Антон змінився

"Мабуть, чи не кожен у ці дні перебуває у виснаженому емоційному стані та задається питанням: "Веселитись нема чим, суму сто причин. Як від них нам відпочить? Невідомо." Але, попри щоденні новини, від яких стискається серце, такі речі, як кохання, прості побутові позитивні емоції та підтримка один одного завжди на часі. Це те, що нас врятує, ну і безумовно ЗСУ, за що їм низький уклін!", - наголосив Wellboy.

 
Навіть під час війни є місце коханню та простим задоволенням

"Пісня "Стиль", звичайно, це не ліки, але нам хотілося хоч трошки підтримати кожного. Тримайте у тонусі ментальне здоров’я, один одного та допомагайте нашій країні хто чим може, бо у кожного свій фронт. І саме так ми обов’язково скоро переможемо," – заявив Wellboy.

 

Режисером відео виступив Ілля Міхайлусь. Продюсер проєкту Wellboy - Євген Тріплов.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Нагадаємо, у червні Антон оголосив, що припинив роботу з продюсером Юрієм Бардашем. А вже у липні Wellboy випустив першу пісню без Бардаша.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Wellboy про свою першу війну: Живу не для того, щоб боротися проти, живу, щоб боротися за

Wellboy розказав про заробіток під час війни, та куди подівся Бардаш

"Розчаровуєшся у світі": Wellboy розказав про емоційний стан під час війни, бачення перемоги та плани на дует із Арестовичем

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів