"Хочеться запам'ятати цю осінь": Яремчук знялася у скансені для українського бренду "нехусток"

22 листопада 2022, 11:11

Співачка Марія Яремчук не дуже часто тішить фоловерів контентом та нагадує про себе в публічній площині. Але днями вона показала результат своєї колаборації з українським брендом, який її надихнув.

Виконавиця попозувала у скансені "Шевченківський гаі" у хустках від бренду "Не хустка" та зізналася, що хоче запам'ятати цю осінь.

"Хочеться запам’ятати цю осінь. Історичну цю осінь з її складнощами, бурхливою новинною стрічкою і контрастами. Коли прості речі здобули особливу цінність; коли ми дізнались, що щастя насправді невибагливе;
наші складні сходинки до перемоги. Цей Шевченківський Гай, в якому зберігається історія; і людей, які продовжують працювати або ризикують розпочати нову справу зараз", - написала Марія в Instagram.

 
Марія виклала кілька стильних фото з колаборації
усі фото @at.moz

"Ідея дівчат з Буковини, які започаткували бренд @ne_khustka - можливо, не нова, але відчулась мені близькою через орнаменти, якими вони прикрасили свої "нехустки". Захотілось, щоб про них дізнались і ви))

Так дивує і мотивує, як наші люди в ці турбулентні часи співпрацюють на чистому ентузіазмі… Осінь, яка іде, мабуть, багато чому нас навчила і загартувала. Тому нехай весна, яка прийде принесе нам Перемогу та Розквіт! З Днем Гідності і Свободи!", - привітала Яремчук.

 
29-річна Яремчук вже кілька років перебуває у тіні та не розповідає про своє особисте життя
 
Дівчина пішла зі сцени у 2018-му
 
 
 
 

Нагадаємо, у 2012-му Яремчук представляла Україну на конкурсі "Новая волна" в Юрмалі, де посіла 3 місце. У 2014-му Марія змагалася на "Євробаченні" та стала 6-ю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Яремчук: Нашим артистам, які живуть у росії й не говорять про війну, повернення назад нема

"Твоя дорога воїна": Яремчук презентувала першу пісню за 4 роки

Яремчук зізналася, чи вільне її серце, та розповіла про "свого" чоловіка


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів