Яремчук: Нашим артистам, які живуть у росії й не говорять про війну, повернення назад нема

26 березня 2022, 17:30

Співачка Марія Яремчук вважає, що зараз українці складають іспит із історії. І визначитися зі своєю позицією стосовно росії мають навіть ті, хто не зробив цього в 2014-му році.

Що ж стосується зіркових українців, які мовчать про війну, то вони цим самим вже пройшли точку неповернення.

Про це Марія говорила в інтерв'ю "Слава+".

 
Яремчук розказала, що вона думає про своїх колег, які працюють у росії та мовчать про війну
скріншот із відео "Слава+"

"Історія тягнеться значно довше, ніж, власне, повномасштабне вторгнення російської федерації в Україну. Вже з 2014-го року мав би статися певний злам у головах у людей. Але з 2014-го року всі дружно слухали російське, все це було в топі прекрасно, і таке інше", - наголосила артистка.

"Ми в певному сенсі, мені здається, здаємо якийсь екзамен з історії. Тому що це не тільки про місяць війни, це, навіть я би сказала, про століття вічного пригноблення, заборони мови... від Шевченка до Павличка, всі наші предки говорили нам мовою літератури і мистецтва про одні й ті самі речі. Я думаю, зараз ключовий момент, щоби вже нарешті визначитися зі своєю позицією. Хоча ключовий момент був уже в 2014-му році", - зазначила Яремчук.

Зі слів співачки, після Євробачення, на якому вона представляла нашу країну в 2014-му, їй надходила безліч запрошень виступити в росії, але для неї це було просто неможливим.

 
Співачка вважає, що зараз ми складаємо іспит із історії

"Нашим артистам, які живуть у росії й не говорять про війну, повернення назад нема", - сказала Марія.

Вона зізналася, що найбільшим розчаруванням для неї стала її землячка, Ані Лорак.

"Якщо до цього якісь півміри могли бути, Ані Лорак виступала в Україні цього року, то в даній ситуації - це просто кричуще. Нема слів, аби залишатися коректною та не використовувати нецензурні слова... Це ж не конкурс краси, де всі Міс Всесвіт і так далі кричать: "Ми за мир, і щоб діти не хворіли". Це війна, ці дітки гинуть тут і зараз, гинуть люди. Гнів бере такий просто, і лють, і злість, і журба, колосальна журба, що мені здається іноді що серце стільки витримати не може. Банально сказати: "Нет войне" - ще гірше, ніж не сказати нічого, мені здається", - заявила Яремчук.

Коли почалася війна, артистка перебувала у Львові. Там вона лишається й тепер. Марія запевнила, що страху не відчуває зовсім, і єдина її емоція - "гнів до всього російського".

 

Відповіла Яремчук на запитання, що би вона сказала володимирові путіну, якби просто зараз опинилася перед ним.

"Я би його прибила. Я би його вбила, навіть якби мені довелося героїчно загинути, я би героїчно загинула, але пишалася на тому світі, що я його вбила", - напівжартома, але переконливо відказала зірка.

Нагадаємо, після чотирирічного мовчання Яремчук випустила пісню, яку присвятила українським воїнам.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Дуже хочеться начистити їм пику": Астаф’єва засудила Лорак і Тодоренко за мовчання. ВІДЕО

Зеленського просять позбавити звань "народних" та заслужених" Баскова, Лорак, Кіркорова й Повалій із Лободою

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів