Спонсорство Ахметова не допомогло Україні перемогти на "Новій хвилі"

30 липня 2012, 11:00

29-го липня в Юрмалі закінчився міжнародний пісенний конкурс "Нова хвиля-2012". Переможницею несподівано стала росіянка Niloo, а українська учасниця Марія Яремчук посіла 3-тє місце.

Другим став конкурсант з Італії Костанцо Дель Пінто.

Цікаво, що навіть так звана протекція Ігоря Крутого, який товаришував з батьком Марії Яремчук, співаком Назарієм Яремчуком не допомогла українці перемогти.

Так само не вплинуло на результат і спонсорство Ріната Ахметова.


Сама Маша у розмові з ведучою програми "Світське життя" Катериною Осадчою зізналася, що була в курсі про дружбу свого батька з композитором та продюсером Ігорем Крутим.

До слова, Крутой, як відомо, товаришує з Ахметовим.

"Мій тато співав пісні Ігоря Крутого, і я слухала їх, тому знала про це", - сказала конкурсантка.

Маша на конкурсі одразу мала і протекцію Крутого, і спонсорство Ахметова

Але дівчина заявила, що для неї головне – гідно виступити, а не розмови про перевагу над іншими учасниками.

"Я розумію усі ці розмови, нічого не маю проти, це краще вже знати Ігорю Крутому, чому мене взяли. Я, звичайно, надзвичайно вдячна Ігорю за можливість взяти для себе максимум", - заявила Марія.

У перший конкурсний день Марія стала лідером голосування журі

Що ж до спонсорства Ріната Ахметова, то ведуча припустила, що це не може бути просто так. Адже навряд чи у 19-річної дівчини можуть бути такі впливові друзі.

До того ж на запитання, яку суму олігарх вклав в участь Марії у конкурсі, вона відповіла:

"Ну якщо він захоче про це сповісти, то спитайте в нього. Політика і сцена часто переплітаються. Я думаю, що якби ви, Катю, були на місці Ріната Ахметова, я думаю, ви би вчинили так само. Якщо ви любите свою країну і зацікавлені в її успіху".

Яремчук також зазначила, що з Ахметовим її познайомили спільні друзі. А коли Осадча запитала, які друзі можуть бути в неї з олігархом, дівчина коротко відповіла:

"Отакі".

Варто зазначити, що окрім третьої премії у розмірі 20 тисяч євро, Марія отримала приз глядацьких симпатій від "Мегафону" та право на зйомку кліпу і його ротацію на каналі "Муз ТВ".

Але все одно залишається дивним, що росіянка Niloo, яка два перші конкурсні дні не потрапляла навіть до трійки кращих, посіла перше місце. І це при тому, що Яремчук у перший день конкурсу стала лідером голосування, а у другий день – посіла друге місце.

До речі, переможниця "Нової хвилі-2012" Нілуфар Расулмухамедова була суперницею Марії Яремчук в одному з українських вокальних шоу

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО ВИСТУПУ ПЕРЕМОЖНИЦІ "НОВОЇ ХВИЛІ 2012":

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО ВИСТУПУ МАРІЇ ЯРЕМЧУК:

Відео "Нової хвилі" з YouTube, фото "Гламурчіка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів