Сама в шоці: Остапчук у спортлуці показала свій воркаут "через силу"

28 листопада 2022, 15:00

Ексдружина шоумена Володимира Остапчука, нотаріуска Христина раніше розповідала, що воркаут у неї трапляється рідко.

Однак, коли все ж виходить потренуватися, Христина робить це ефектно і познімати не забуває.

"Сама в шоці, але ранок сьогодні почала трошки з навантажень. Не скажу, що була в захваті, але через силу вийшло", – написала вона.

 
Христина похизувалася також пласким животом
фото скрін зі сторіз Instagram

 
 

Також Остапчук розповіла підписникам, що останнім часом вирішила перепочити від Instagram. Зокрема, не знімати розмовні сторіс. Мовляв, треба відновити сили, перепочити, бо останні події в її особистому житті та війни в Україні "порвали її на шматки".

 
Остапчук не приховує, що "особисті моменти" вплинули на її рішення перепочити від активності в соцмережах

"Коли почалась війна й певні мої життєві моменти вигорання наступають частіше. І повертатися до стану наповненості стає складніше. Дуже часто отримувала від вас повідомлення, що на моїй сторінці ви знаходите для себе позитив, якусь мотивацію рухатись вперед.

Я за це дуже вдячна, але, щоб я могла вам це віддавати, мені десь це треба брати. Бувають такі моменти, як зараз, коли мені потрібні емоційний перезаряд, осмислення, просто час для себе, щоб теж обмінюватись позитивною енергією з вами", – сказала вона.

 

Нагадаємо, нещодавно Христині "перепало" від підписників в Instagram через її зимування у Відні. Також нотаріусці дорікнули за "нормального мужика".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"На це можна дивитися вічно": Остапчук із подружками втілила вірусний алкоприкол. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів