"Королева драми": мемуари принца Гаррі спричинили в мережі хвилю вщипливих мемів

17 січня 2023, 16:00

Книга спогадів "Запасний", яку випустив нещодавно британський принц Гаррі, викликала дуже різну реакцію в читачів.

Синові короля Чарльза щиро співчувають, обурюються ставленням до нього з боку королівської сім'ї або, навпаки, його поведінкою щодо королівської сім'ї. А дехто відзначає, що волів би не знати так багато про Гаррі. Зокрема про його обмороженого прутня.

Принц-письменник став героєм мемів.

"Інформація про принца, яку я сьогодні дізнався проти моєї волі"

"Якби всі ці меми про принца Гаррі опублікували б у вигляді книги, то, можливо, вона продалася б більшою кількістю примірників, ніж "Запасний"

Жартівники в мережі збиткуються та збивають юзерів із пантелику, вигадуючи від імені Гаррі нові й нові історії про дитячі страждання - як тато надурив його, вдавши, що забрав собі його носика, як Вільям пукнув, змусивши брата усвідомити, що нікому в цій родині не можна довіряти тощо.

Один із користувачів Twitter відзначив, що живе в субарктичному кліматі та ніколи не чув, щоби хтось обморожував собі "шланг" так, як описав Гаррі.

"...Припускаю, таке могло статися, коли ти обмочився. Може, в цьому пояснення. Тепер ми всі знаємо, що таке шланг, будь ласка, заткнися, Гаррі".

Книгу принца називають "фрейдистським жахіттям". Адже оповідаючи читачам, як він рятував свій обморожений пеніс за допомогою крему Elizabeth Arden, Гаррі згадав про те, що його мама, принцеса Діана зазвичай мастила ним губи, і що запах косметичного засобу викликав у нього спогади і відчуття її присутності.

"Не можу перестати думати про те, що принц Гаррі говорив про свій "шланг" і свою маму в одному реченні", - пишуть у Twitter.

"Чому я проти моєї волі так багато чую про шланг принца Гаррі?"

"Щиро вважаю, що якби королева була досі жива і прочитала, як принц Гаррі думав про свою мертву маму, наносячи Elizabeth Arden на свій обморожений член, це би її вбило"

 

"Серіал Netflix: ми закохалися і побачили слонів. Книга: я вживав кокаїн, чпокнув старшу за себе жінку в полі, мій брат був п'яний на своїй весільній церемонії, Кейт Міддлтон не ділиться блиском для губ, я вбив 25 людей, мій брат змусив мене вдягтися нацистом, Камілла Паркер-Боулз захапала мою кімнату", - переказують зміст у мережі.

 

Знайшлася й картинка, як принц Вільям жбурляє принца Гаррі на собачу миску.

"Гаррі молодець, отримати $20 мільйонів за такі історії, які я безкоштовно розказую незнайомцям у місцях для паління після чарки самбуки".

 

"Як змусити чоловіка розкритися, але не настільки сильно, щоби весь світ його зненавидів".

Нагадаємо, в книзі принца Гаррі вже помітили деякі моменти, що суперечать дійсності.

Фото Getty Images

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Запасний": принц Гаррі заявив, що його народили як потенційного донора органів

"Лягли у ліжко з дияволом": принц Гаррі звинуватив декого з королівської рідні в зливанні інформації ЗМІ

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів