Підловили: гіркому епізоду з мемуарів принца Гаррі суперечать архівні фото

11 січня 2023, 13:29

Схоже, британського принца Гаррі, коли він писав свою резонансну книгу спогадів, трішечки підвела пам'ять. Або ж він вирішив дещо художньо прикрасити.

Мова йде про епізод, де Гаррі дізнається про смерть своєї прабабусі, королеви-матері Єлизавети. Вона пішла з життя в віці 101 року 30-го березня 2002-го.

Як розповів читачам принц, тоді він саме перебував у Ітонському коледжі.

 
Схоже, Гаррі в своїх мемуарах дещо наплутав
фото afp з сайту getty images

"У Ітоні, коли навчався, я отримав дзвінок. На жаль, не пригадую, чий голос лунав на протилежному кінці, гадаю, когось із придворних. Пригадую, це було перед самим Великоднем, погода ясна і тепла, світло падало навскіс крізь моє вікно, заповнене яскравими барвами", - так описав цей гіркий момент Гаррі, якого цитує The Daily Mail.

Але є одне "але". Коли померла королева-мати, її правнук був не в Ітоні. Принц Чарльз тоді саме повіз синів кататися на лижах до Швейцарії. Доказом цьому є численні фото їх трьох.

Про те, що матір Єлизавети ІІ померла вві сні, палац офіційно повідомив 30-го. Після цього речник Чарльза оприлюднив заяву від його імені, де зазначалося, що принц приголомшений сумною звісткою та постарається якнайшвидше повернутися додому.

 
Архівні світлини принців у швейцарських Альпах фотоагенція Getty датує 28-им та 29-им березня 2002-го року
фото getty images

Як зазначає видання, літак із Чарльзом, Вільямом та Гаррі прибув до Британії наступного дня. Причому для цього знадобився спеціальний дозвіл королеви, адже зазвичай спадкоємці престолу, з міркувань безпеки, не літають разом.

Між іншим, це не єдиний ляп, якого припустився Гаррі в своїх мемуарах. Принц написав, що в 1997-му році, на його 13-річчя мама, принцеса Діана подарувала йому Xbox. Але річ у тім, що ця гральна консоль надійшла в продаж лише в 2001-му.

Нагадаємо, в своїй книзі Гаррі також розказав про свій відморожений пеніс, розпускання рук Вільямом, "садистські" кпини Чарльза та конфлікт між Кейт і Меган.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Принц Гаррі та Меган розказали про перше побачення та "реалітішоу" своїх заручин

"Лягли у ліжко з дияволом": принц Гаррі звинуватив декого з королівської рідні в зливанні інформації ЗМІ

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів