Саліванчук оголила апетитні форми у ванні та повчила про себе дбати

27 квітня 2023, 17:00

Актриса Анна Саліванчук здивувала мережу відвертим фотосетом.

На знімках повністю оголена зірка попозувала у ванній і поміркувала, що означає дбати про себе.

"Більшість обмежується доглядом за своєю зовнішністю: фітнес-клуби, салони краси, правильне харчування. Хоча насправді це поняття значно ширше… У бажанні врятувати весь світ, не забудьте врятувати себе.

На борту літака існує незламне "правило кисневої маски". У разі надзвичайної ситуації, пасажир має спочатку надягнути маску на себе, а вже потім — на дитину, кохану людину, сусіда поруч. Тоді як у житті ми звикли діяти інакше: зробити так, аби всім було добре, а вже потім зробити добре собі", - зазначила Анна.  


"Турбота про себе починається з розпізнання власних потреб та емоцій. Здоровий егоїзм лише корисний усім", - зазначила акторка

ТОП-3 практичні методи, що допомагають піклуватися про себе:

"1. Знайдіть свої цінності! Це — ключ до турботи про себе. Вони допоможуть вам відновлювати та наповнювати ваші енергетичні ресурси. Напишіть 20 рішень, що ви ухвалили за минулий рік. Навпроти кожного рішення напишіть свої мотиви, чому ви так учинили. Перечитайте лише мотиви дій. У тих, що повторюються, закодовані ваші цінності.

2. Живіть "тут і зараз"! Минуле потрібно пам’ятати, про майбутнє думати, а жити теперішнім! І для цього також потрібно тренувати свій розум. Контролюйте свої думки, емоції та дії.

3. Майте свою годину "ресурсів"! Щодня приділіть годину лише на себе".

 
"Прислухайтеся, що каже вам ваше тіло, розум, внутрішнє "Я". Збагачуйте себе новими відчуттями, знаннями, емоціями. Адже наше ментальне та фізичне здоров’я залежить від того, що нас наповнює. Незадоволення? Важкі думки? Чи, може, радість та щастя? Ваше внутрішнє відображається на вашому зовнішньому. Тож дбайте про себе зсередини", - порадила вона
Як відомо, акторка любить подискутувати з підписниками на тему самопізнання. Не так давно Анна поміркувала про важливість прийняття та любові до себе і порадила, як вибудувати здорові стосунки із собою.
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів