Саліванчук у корсеті оголила ноги та повчила, як перестати "чморити" себе

5 квітня 2023, 14:15

Мама двох синів, актриса Анна Саліванчук поміркувала про важливість прийняття та любові до себе.

У мережі вона оприлюднила епатажні фото з оголеними ногами і порадила, як вибудувати здорові стосунки із собою.

"Якщо жінка хоче бути хорошою мамою і дружиною вона в першу чергу має полюбити себе. Любов до себе – не егоїзм! Ненависть до себе – не мудрість! Любов до себе, як і будь-яка інша любов, зазвичай якимось чином проявляється. Що робити? Перше – припинити себе з будь-ким порівнювати. Друге – припиніть позбавлятися від своїх "недоліків". Третє – припиніть чморити себе на всіх рівнях", - порадила акторка.

 
Анна посвітила апетитними стегнами

"Змініть платівку "я погана та ні на що не здатна" на "я прекрасна і я роблю, намагаюся, змінююся". Тому що це дійсно правда. Нехай це стане вашою мантрою:

1. Любити себе – це поважати себе. Слухати і чути свої бажання, визнавати свої потреби, таланти і здібності, пам'ятати, що ви – неповторні. 2. Любити себе – це проявляти терпіння до себе. Поблажливість до своїх помилок. Набагато ефективніше подружитися із собою і побачити, що любов і довіра до себе відгукнеться масою можливостей та енергії, на відміну від вічної пригніченості, апатії, роздратування".

 
Судячи з фото, обличчя жінки вже майже зажило після її епічного падіння

До переліку "любити себе" з точки зору Саліванчук також входять: розуміти і відстоювати власні інтереси, прощати себе, любити своє тіло тощо.

 
Харчування, сон, рух і відпочинок - важливі складові для підтримання здорового тіла
 
Позбавитися токсичного оточення
 

Нагадаємо, раніше Саліванчук розказувала, через що свариться зі своїм чоловіком, депутатом Слуги народу Олександром Божковим, та як ставиться до знайомих в росії, зокрема й до старшої доньки Ольги Сумської Тоні Паперної.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Не сприйняла війну у 2014": Саліванчук розповіла, через що їй соромно, та прокоментувала мовчання Безрук

Саліванчук про подружні конфлікти: Не знаю, як мені йти гречку варити, коли я посварилася з чоловіком

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів