Саліванчук у джинсах та з голим плечем поміркувала про емоції і нову нормальність

28 березня 2023, 17:29

Акторка Анна Саліванчук у Instagram поділилася роздумами про емоції та почуття під час війни, відчайдушне бажання повернутися в колишнє нормальне життя і неможливість цього.

Свій відвертий допис зірка проілюструвала гарними фото себе у кежуел-луці.

 
Пост Анна написала ввечері 27-го березня під час повітряної тривоги через "шахеди"
фото з instagram саліванчук

"Як це все дістало. Ми погано спимо, відчуваємо фізичний біль, роздратування, падіння позитивних емоцій, і нам хочеться відродити нормальне життя саме таким, яким воно було до війни. Напевно, нам потрібно прийняти, що наше нормальне життя тепер має ось такий вигляд. Нам потрібно прийняти ситуацію і потурбуватися про свій острівець, усвідомити його та проаналізувати. Так, ми живемо в ненормальних умовах, але ми прагнемо до нормального життя", - поділилася Анна.

"Що ж таке нормальне життя? Треба усвідомити – ми вже не повернемося в те життя, яке було до 24 лютого 2022 року або до 20 лютого 2014 року. У нас сталося дуже багато сумних подій у різні роки, саме в період з 18 по 26 лютого – це такий собі український Страсний тиждень", - зазначила вона.


 
Актриса відверто поділилася думками, зізнавшись, що її "дістало". У сторіс вона навіть вжила жорсткіше слівце - "за*бало"

На думку Саліванчук, після перемоги ми, безперечнно, повернемося до нормальності, але вона буде іншою, ніж була до повномасштабного вторгнення.

"Багато хто з нас зараз живе з постійним фоновим відчуттям трауру. Особливо він посилюється, коли дуже тяжкі обстріли й багато жертв. Цей траур відчувається, як фізична рана на тілі, він не дозволяє нам відчувати позитивні емоції. Ми неначе заморожені. Десь коротко сміятися, усміхатися, але траур у душі все одно лишається і болить, а емоції наче присипані пилом", - зізналася зірка.

 

"Треба прийняти, що це є. Як і будь-які почуття і відчуття, що у вас виникають, – це нормально. Не відчувайте за це провину. Всі люди різні, і психіка реагує по-різному. Бо для когось щось може бути дуже травматичним, а в когось не викликати сильних емоцій. Важливо розуміти, що ресурс співпереживання у всіх різний, і він може на певний час бути "витраченим" у тої чи іншої людини. Треба час, щоб його відновити. Не відчувати жодних емоцій також нормально. І те і те є нормальним, так реагує наша психіка", - додала вона.

Нагадаємо, Анна не приховує, що почувається винною, бо недостатньо серйозно ставилася до війни, яка почалася ще в 2014-му, та продовжувала працювати з росіянами.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Можна трішки поплакати": Тарабарова запропонувала практику для подолання емоційного болю

"Болить усе": Брежнєва пожалілася на емоційний спад та забажала "на ручки"

"Наш спільний родинний фронт": Осадча розказала, як разом із чоловіком допомагає синам переживати війну

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів