Гросу в кліпі, знятому на телефон у Лос-Анджелесі, заспівала про токсичне кохання

Гросу в кліпі, знятому на телефон у Лос-Анджелесі, заспівала про токсичне кохання

2 червня 2023, 11:50

Співачка Аліна Гросу випустила свій перший кліп, знятий у Лос-Анджелесі на пісню, записану там само.

"Грозами" - це сингл про незаплановане, довготривале кохання, яке приносить задоволення, але в той самий час може бути токсичним.

"Долю цього треку вирішували мої підписники в соцмережах. Я не знала, яку пісню випускати: щемливу чи позитивну, тож виклала фрагменти обох та попросила поділитися думками слухачів. Більшість висловились, що сьогодні на часі саме танцювальна і запальна "Грозами", - зауважила GROSU.

Це перший трек Алыни, який вона записувала на відомій студії Лос-Анджелеса, де свої хіти створювало багато світових артистів.


 
"Буває, що випадкова зустріч швидко переростає у п'янке кохання. Ми тільки-но починаємо проводити час з людиною, яка нам надзвичайно сподобалась і це викликає бурю емоцій, але не завжди це приводить до добра", - коментує свою пісню Аліна

"Звичайно, важко записувати трек без моєї команди з Києва. Я дуже за ними сумую. Але, поки я проходжу навчання в акторській школі в Америці, ми вирішили звернутися до іменитої студії, і це був цікавий досвід", - поділилася Гросу.

Зйомки кліпу на пісню проходили між заняттями, знімала на телефон та монтувала власними силами.

"Витрачати кошти на кліп сьогодні не на часі. Зараз є більш важливі речі, на які йдуть гроші. Проте, хотілося зробити подарунок глядачам, сподіваюсь в мене це вийшло", - зазначила Аліна.

 
Цікаво, в кого вже закохалася наша дівчинка?

Нагадаємо, Аліна поїхала на навчання в Америку наприкінці минулого року. Свій розрив з російським актором Романом Полянським дівчина воліє не коментувати, хоча якось зізналася, що виставляти стосунки на показ було помилкою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Блогер з мене так собі": Гросу зі сміливим вирізом попозувала на тлі американського краєвиду

Несіть детектор: Гросу відповіла, чи робила аборт, ринопластику та груди

Гросу нарешті зізналася, чи має зараз стосунки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів