"Раніше невідомий світ любові": Падалко з улюбленицею на руках з’явилася в "зооглянці"

20 червня 2023, 11:15

Телеведуча Марічка Падалко з’явилася на обкладинці журналу "Зоодруг" разом зі своєю кішкою Ґішею.

Як зізналася в інтерв’ю ведуча, взяти тваринку її вмовили діти.

"Два роки тому я прийняла для себе ледь не найважче рішення у житті, погодившись на вмовляння дітей взяти кішку у сім’ю. Тепер я розумію – це найкраще рішення! Тому що я сама зростала все дитинство (а потім юність і доросле життя) без тварин. Я не знала, як це – жити вдома разом з собакою, кішкою чи навіть папугою з хом’ячком", – розповіла ведуча.

 
Здається, у Ґіші дебют у глянцю
фото пресслужби 1+1

Падалко зізналася, що після повномасштбного вторгнення вона інакше почала ставитися до стосунків людей і тварин.

"Взагалі іншими очима подивилась на домашніх тварин, на людей, які їх мають, і на ті зв’язки, які встановлюються між ними. Для мене відкрився ще один світ великої любові, який раніше був абсолютно невідомий", – додала вона, також пояснюючи, звідки у хвостика таке незвичне ім'я.

"Мої діти дуже просунуті, особливо дівчата, і моя старша донька Маша запропонувала ім’я Ґін. Дочка сказала, що це ім’я гендерно нейтральне. І кішка, хоча вона за статтю є дівчинкою, мусить визначитися, ким вона себе почуватиме і потім це ім’я може буде адаптувати. А вже за кілька місяців, як вона в нас з’явилася, ми вирішили, що це Ґіша, що вона точно кішка за всіма ознаками, за поведінкою. Тому ім’я Ґін зникло саме по собі", – розповіла ведуча.

 
Як зізналася Падалко, перший варіант імені киці був "Ґін"
 
"Так, тепер я котомодель"

Ведуча також закликала людей давати сім’ю хвостикам, які постраждали від війни.

"Ми взяли Ґішу маленьким кошеням у волонтерів, а ті врятували її від живодерів. Останній тиждень читаю про сотні врятованих тварин із Херсонщини. Пишаюся українцями, які згуртувались у критичній ситуації і допомагають хто чим може.

А ще читаю багато коментарів "Візьму кота чи собаку з Херсона". Це круто! Але окрім тварин із Херсона у найближчому до вас притулку живуть такі ж котики і собачки, які потребують так само вашої турботи. Тому закликаю, якщо емоційно і фінансово ви вже готові взяти тварину додому, подаруйте свою любов тим, хто поруч", – каже ведуча.

 
 
 

Нагадаємо, серед тих, хто дарує любов тваринам також подружжя спортсменів Бех-Романчук, які у січні стали котобатьками. Також котик є у блогерки та співачки Анни Трінчер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Написав їм та їхній країні прокляття": Падалко розказала, що її чоловік розірвав стосунки з батьками в росії

Відіспалася та наговорилася англійською: Падалко назвала, що хорошого дала їй війна

"Легко і в задоволення": Падалко з прапором пробігла марафон у Бостоні. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів